Сьогодні свій День народження відзначає ще одна керівниця нашого підприємства, котра більше 20 років стоїть на сторожі захисту законних прав та інтересів комбінату – начальник Юридичного управління, депутат міської ради Людмила Миколаївна СОРОКІНА.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/Сорокина3-5-1024x835.jpg)
Людмила Сорокіна – людина з принциповою життєвою та професійною позицією. Вона – юрист із багаторічним досвідом, котра завжди впевнено прямує до своєї мети. Ця жінка поєднує у собі якості справжнього лідера, мудрого керівника, упевненого знавця всіх засад українського законодавства. Вона цінує і поважає свій колектив, завжди готова прийти на допомогу та дати слушну пораду всім, хто того потребує.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/01001ju1-a7ac_1280x720-1024x681.jpeg)
Дорога наша Людмила Миколаївна, Ви – приклад високого професіоналізму, керівного хисту, стійкої громадської позиції, а також – чарівної жіночності, щирої доброти, дружньої підтримки і материнської любові. Бажаємо, щоб усі Ваші чесноти з роками тільки примножувались. Нехай доля буде прихильною до Вас і всієї Вашої родини. Творчого натхнення і невичерпного професійного зростання, міцного здоров’я, душевного тепла, здійснення всіх мрій та бажань. Особливо – найзаповітніших – Перемоги України і мирної небесної блакиті!
З повагою,
трудовий колектив та профком
АТ «ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК»