Війна принесла ще одне горе в Покров. Захищаючи Незалежність України від російських загарбників, загинув наш земляк, солдат парашутно-десантного батальйону, 29-річний МОСТІПАН Олександр Анатолійович.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/1-5.jpg)
Містяни, друзі, побратими, колеги та знайомі зібралися сьогодні, щоб віддати шану Герою. З військовими почестями, стаючи на коліна, проводжали нескореного солдата в останню земну путь. Квітами та жовто-блакитними стягами встеляли його шлях до небес. Люди разом з родиною загиблого плакали від нестримного болю. Неможливо змиритися з такою непоправною втратою, війна забирає у нас найдорожче…
Молодий хлопець, хоробрий воїн до останнього подиху боронив Україну, своє місто, рідних, друзів, весь український народ. У важкому бою, поблизу населеного пункту Нове Краматорського району на Донеччині, кляті рашисти забрали життя нашого Захисника.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/310543143_988322788733254_4111211026667099948_n-1024x577.jpg)
Панахиду за загиблим Героєм відслужив Благочинний Православної Церкви України міста Покров, протоієрей Іван Назарик.
Висловлюємо щирі співчуття рідним Олександра. Вічна пам’ять Герою, честь і слава мужньому Захиснику, який, виявивши стійкість та героїзм, поклав своє життя за мирне небо над Батьківщиною!
Фото прес-служби міського голови
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/310546421_405567278414444_6292975007010322745_n-1024x577.jpg)