Вітаємо наших любих наставників з Днем вчителя!

     Сьогодні, у першу неділю жовтня, найяскравіша осіння пора дарує нам прекрасне свято всіх освітян.

     Для кожного з нас життєва дорога розпочинається зі знань, умінь та навичок, які ми отримуємо в освітніх закладах – спочатку у дитячих садочках, потім – у школах та вишах,  де трудяться мудрі порадники, освічені професіонали та наставники – наші любі педагоги. Вони допомагають нам пізнавати світ, збагачуватись потрібною інформацією, осягати науки, любити рідну мову, літературу, культуру, шанувати історію, направляють на правильний життєвий шлях.

     Важливість безцінного внеску вчителів у наше майбутнє ми усвідомлюємо вже будучи дорослими. Тому цього дня з теплотою і вдячністю згадуємо своїх перших наставників – уважних і доброзичливих, які допомагали нам пізнавати життєву мудрість, причетних до наших перших перемог та успіхів.

     Своєю щоденною працею Ви визначаєте долю багатьох поколінь, даєте учням можливість обрати заняття до душі та проявити свої професійні якості, направляєте та ведете дорогою важливих дитячих здобутків, високих результатів. Ви формуєте особистості, навчаєте висловлювати свої думки, дотримуватись власних позицій та поглядів, що дуже допомагає у дорослому житті. І все це досягається щоденною копіткою працею, у постійному діалозі між учнями та педагогами.

     На жаль, останніми роками учасники освітнього процесу практично позбавлені такого необхідного «живого спілкування». Пандемія коронавірусу, а тепер повномасштабна війна забрали у наших дітей та вчителів можливість нормально навчатись, важливе спілкування, замовкли шкільні дзвінки та подвір’я. Але ми впевнені, що разом зуміємо подолати тимчасові труднощі. У цьому допоможе материнська молитва і правильні настанови від незламних педагогів.

     Дякуємо кожному вчителю за Вашу мудрість, терпіння та душевне тепло, яким Ви обігріваєте всіх своїх учнів. Нехай Ваша нелегка, але така важлива справа гідно цінується, шанується і щедро винагороджується. Хай трудові будні будуть плідними, приносять лише радість від учнівських здобутків.

     Бажаємо міцного здоров’я, побільше щасливих миттєвостей у житті. Зичимо виховати ще не одне освічене, розумне покоління українців, гідне своїх наставників. Впевнені, Ви будете щиро пишатись їхніми здобутками, направленими у розбудову світлого майбутнього нашої нескореної Батьківщини, яка  обов’язково здобуде Перемогу.

     Зі святом Вас, наші любі освітяни.

                                                                                                                                                                            З глибокою повагою,

                                                                                                                                                                    ПРАВЛІННЯ ТА ПРОФКОМ

                                                                                                                                                                      АТ «ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК»

Сподобалась ця стаття?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11