США постачають ЗСУ засоби боротьби з іранськими дронами-камікадзе

     Останнім часом росія активно застосовує у війні проти України іранські дрони-камікадзе, що призначені для ураження цілей на дальній відстані. Ця зброя являє собою бражуючий чи курсуючий боєприпас. Зазвичай їх запускають парами або “зграєю”. Хорошою новиною є те, що ЗСУ вже отримують для боротьби з іранськими дронами-камікадзе ізраїльські засоби, вироблені у США.

      Про це заявив посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук в ефірі національного телемарафону. На запитання ведучого, «чи може Ізраїль допомогти Україні у боротьбі з іранськими дронами?», дипломат пояснив, що передача патентованих розробок здійснюється за згодою розробника та країни-виробника.

     – Насправді іранські дрони є копіями американських, які були збиті Іраном на території Сирії. Безумовно, та ізраїльська промисловість, яка працює в цьому секторі, є фактично вся спільним підприємством зі Сполученими Штатами. І, за моєю інформацією, ми саме від Америки вже отримуємо те, що нам потрібно. Знову ж таки, не без згоди Ізраїлю. Я вважаю, що це найважливіше зрушення, яке сталося за останні місяці завдяки нашому нескінченному тиску на ізраїльську сторону, – наголосив Євген Корнійчук.

https://www.youtube.com/watch?v=ADmfCyyPQtc

     Дякуємо нашим партнерам за підтримку України у війні за спільні демократичні та загальнолюдські цінності. Сподіваємось, країни-союзники збільшуватимуть обсяги військової допомоги, що значно пришвидшить Перемогу України та наблизить довгоочікуваний мир на нашій землі.

Сподобалась ця стаття?

Поделиться в facebook
Share on Facebook
Поделиться в twitter
Share on Twitter
Поделиться в linkedin
Share on Linkdin
Поделиться в pinterest
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11