У Дніпропетровській обладміністрації відзвітували про 96% готовності до опалювального сезону

     Житлові будинки та об’єкти соціальної сфери регіону готують до початку холодів. Обстежують і лагодять водоводи, газові та теплові мережі. Роботи контролюють спеціальні координаційні штаби. Рівень готовності – 96%. Про це повідомили у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.
     Регіон завершує підготовку до опалювального періоду. Комунальники утеплили інженерні мережі. 60 кілометрів – замінили. Аби оперативно реагувати на аварійні ситуації, підприємства запасаються необхідним. Труби, насоси, засувки – все для усунення поривів та ушкоджень.
     «Ризики пошкодження критичної інфраструктури через ворожі обстріли залишаються. Ми готуємося до різних сценаріїв. Комунальники спільно з надзвичайниками провели тренування. Вчилися оперативно реагувати на аварійні ситуації у реаліях воєнного часу», розповів заступник голови Дніпропетровської ОВА Максим Беспальчук.
     Газовики області ремонтують та модернізують своє обладнання. Формують резервні аварійні бригади. Постачальники електроенергії домовилися про співпрацю на період опалювального сезону. Наміри закріпили підписами під меморандумом.
     «Це допоможе стабільній роботі енергосистеми області. Дозволить скоротити час на усунення аварійних ситуацій», – пояснив Максим Беспальчук.
     Коли починати обігрів, кожне місто та громада вирішують самостійно. Головне, щоб середньодобова температура впродовж трьох днів не перевищувала +8°С.

Сподобалась ця стаття?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11