Ви втомились від війни? Набридло здригатись від сирен і ховатись від ймовірних вибухів? Постійно нервуєте і не можете сконцентруватись на роботі? Хочете заховатись від усього навколишнього або взагалі втратили цікавість до життя і бажання рухатись вперед? Психологи називають цей стан депресією. Так, страх, стрес, розчарування і втома – це все прояви впливу війни на людський організм. Ми здатні втомлюватись не тільки фізично, а й психологічно. Різниця в тому, що першої втоми можна позбутись шляхом відпочинку, тривалого сну, а от психічний стан, на жаль, ці способи не виправлять. Щоб подолати депресію, психологи, як правило, рекомендують зайнятись фізичними вправами, улюбленим хобі, тобто спробувати відволіктись від буденності. Та, на жаль, в умовах війни не кожен з нас в змозі це зробити. Значить треба змінити обстановку, на якийсь час утікти від постійних стресів, при цьому не втрачаючи роботи і не виїжджаючи за кордон. Спробуйте просто взяти відпустку і поринути у світ загадкової, фантастично красивої карпатської природи. Працівники нашого комбінату з липня мають таку можливість. А зветься вона відпочинком у туристичному комплексі (ТК) «Буковель». Ви ще не скористались цією чудовою нагодою? Тоді розповідаємо докладніше.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/1-12-1024x768.jpg)
Що таке ТК «Буковель»?
Це просто рай для всіх категорій відпочивальників. Ви любите долати туристичні маршрути та підкорювати нові гірські вершини – будь ласка, прокидаєтесь зранку і одразу можна розпочинати. Хочете насолодитись тишею і неймовірною красою Карпат та їх лісового масиву – скільки завгодно, просто збираєтесь і відправляєтесь. Не вистачає драйву та екстриму? О, ну тоді вам точно сюди. Найвищий тролей Буковелю, довжиною у 1130 метрів, чекає саме на вас. А навпроти – ну дуже круті американські гірки, місцеві їх назвали «Родельбан», що перекладається, як «літні сани». Якщо бажаєте гострих відчуттів, то вам точно туди. Роздивитись гірські та лісові простори з висоти пташиного польоту, побачити Говерлу, познайомитись зі світом давньої гуцульщини, поринути у карпатську минувшину і таємничість, проїхатись на велосипеді над озером Молодості, попити кави, насолоджуючись неперевершеними краєвидами – це все вам подарує казкова країна під назвою «Буковель».
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/IMG_20220729_200935_1-1024x768.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/17-1-768x1024.jpg)
Як отримати путівку?
Якщо ви плануєте подарувати собі мальовничу осінь у Карпатах, то можете почати оформлювати відпустку та путівку до Буковелю вже зараз. Для цього повідомте відповідального за такий напрямок роботи у вашому підрозділі (як правило, це голова цехової профспілкової організації), отримайте виписку і прямуйте до каси профкому, аби оплатити вашу подорож. Зараз у вас виникло логічне питання: «Скільки ж коштує путівка до Буковелю?». За рішенням акціонерів та правління комбінату, працівники підприємства користуються 50% знижкою, тобто оплачують половину її повної вартості.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/9-1-1024x768.jpg)
Скільки коштує відвідати Буковель?
Отже, 7-денна подорож до ТК «Буковель» з проживанням у номері економ-класу на двох коштуватиме 4 тис. грн, у напівлюксі – 10 тис. 185 грн. Якщо ваша родина складається з 3-х осіб, то тижневе проживання у номері стандарт-класу обійдеться 11 тис. 235 грн. А вартість напівлюксу для 4-х людей становить 18 тис. 410 грн.
Варто зауважити, що, крім проживання, вартість путівки включає можливість харчуватись (для цього маєте на картці 500 грн на день) у кафе та ресторанах, розташованих на території ТК «Буковель» – «Бугіль», «Фільварок», «Сало». Перший вирізняється найбільш демократичними цінами. Проте, у двох інших теж варто побувати, аби скуштувати ексклюзивні страви української національної та карпатської особливої кухонь. Борщ з пампушками, налиснички, банош, вареники з різними начинками та шкварками, ексклюзивні напої і страви на відкритому вогнищі – це та їжа, котра зробить вас гурманами української кухні. «Бугіль» розташований прямісінько на центральній площі туристичного комплексу, «Сало» – неподалік від нього. А от, щоб дістатись колиби «Фільварок», треба купити білет на підйомник або пішки пройтись вгору, до вершини тролею. На лоні чарівної осінньої природи, то зовсім не важко, а тільки додасть вам задоволення.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/5-2-1024x768.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/6-2-1024x768.jpg)
І це ще не все…
На рецепції Вам видадуть дві картки: одна – на харчування, інша – на медичні послуги (200 грн на день). Обов’язково враховуйте, що картка харчування поповнюється щодня, до речі, якщо на ній залишаються кошти, то їх можна накопичувати протягом періоду всього відпочинку. На медицину ж ви одразу отримуєте повну суму, якою можете розпоряджатись на власний розсуд, обираючи потрібні процедури. Для цього до ваших послуг – медичний центр та спа-салон «Оазис».
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/IMG_20220726_221058-1024x768.jpg)
Отже, підсумуємо
Протягом відпочинку у ТК «Буковель» наш турист має на двох картках 4 тис. 900 грн. (харчування+медицина). При цьому ми пам’ятаємо, що середня вартість путівки на одну особу складає від 4 до 5,5 тис. грн. Виявляється, що проживання в екологічно чистих будиночках з прекрасними умовами для нас є практично безкоштовним! То чи варто нехтувати таким унікальним шансом?..
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/IMG_20220727_160319-768x1024.jpg)
Звісно, рішення приймати вам, шановні колеги. Хтось скаже, що нині війна, тому не на часі відпочивати і розважатись. Але ж, де тоді брати сили для того, щоб наближати нашу спільну Перемогу?! Якраз цілюща карпатська терапія і допоможе вам відновитись, набратись позитивної енергії та зміцнити здоров’я, налаштуватись на подальшу боротьбу та підтримку наших Героїчних Захисників!
Сьогодні 95 працівників підприємства вже скористались соціальною програмою з оздоровлення. До їх числа можете приєднатись і ви! За наявною інформацією, ТК «Буковель» відкритий для працівників комбінату до 1-го листопада.
Наталія ЧЕПЕЦЬ