Це стосується мешканців Дніпропетровщини, які вирішили отримати водійське посвідчення після 24 липня. Для них змінено механізм навчання в автошколі. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/08/2-8-1024x683.jpg)
Раніше майбутні водії засвоювали теорію і опановували практику в автошколі, а вже потім здавали іспити у сервісному центрі Міністерства внутрішніх справ (МВС).
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/08/1-13-1024x683.jpg)
Тепер, аби отримати водійське посвідчення, необхідно:
- Записатися до автошколи. Там пройти теоретичну підготовку та отримати відповідне свідоцтво.
- Скласти теоретичний іспит у сервісному центрі МВС. Він дасть право переходити до практичного навчання.
- В автошколі відпрацювати практиктичні навички.
- Здати внутрішній практичний іспит в автошколі.
- Скласти головний практичний іспит у сервісному центрі МВС.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/08/295052794_387521330134882_5326781238807561622_n-1024x1024.jpg)
— Нововведення мають принесли лише користь. Сприятимуть безпеці на дорозі. Майбутні водії вчитимуться кермувати, коли вже добре засвоїли теорію. Виїжджаючи на авто, будуть дотримуватися правил дорожнього руху, – сказав головний спеціаліст відділу сервісного центру МВС у Дніпропетровській області Костянтин Винниченко.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/08/62f3b5abe3a9c265213521.jpg)
За словами кзаменатора одного із сервісних центрів МВС Артема Скітенка, з першого разу успішно складають теорію більш ніж половина відвідувачів. На офіційному сайті МВС є спеціальний тренажер із питаннями на правила дорожнього руху, де можна готуватися до іспиту.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/08/10-1-1024x683.jpg)