Гороскоп на тиждень з 8 по 14 серпня 2022 року

Овен. Події несподіваного характеру, аж до розривів та розлучень із партнерами, заважають запланованим справам. Чутливість, емоційна сприйнятливість сприяє схильності драматизувати ситуацію, з’являються ревнощі чи підозрілість. Ви ефективні там, де потрібна самостійна робота, але труднощі виникають під час заняття колективними справами. Сприятливий час для активного відпочинку, далеких подорожей з метою розширення світогляду.

Тілець. Гарна новина порадує Вас на початку тижня. Ви можете дізнатися нове про навколишніх людей, взагалі період насичений різноманітною інформацією, яка може бути Вам корисна зараз чи в майбутньому. На цьому тижні на Вас чекає велика покупка, перемога в суперечці і навіть особистісне зростання. Не втручайтеся в конфлікти і чужі розмови, аби не випустити удачу із рук.

Близнюки. Критичність стосовно інших людей може завдати певних неприємностей. Перевіряючи партнерів на міцність, Ви можете залишитися на самоті та без підтримки. Бережіть те, що маєте, зараз не час для більшого. Створюйте фундамент майбутніх успіхів, отримуйте необхідні знання – вони стануть Вам у пригоді. Ваше слово має вагу, впливає на думку та поведінку оточення. Бережіть свої ресурси, уникайте потенційно небезпечних ситуацій.

Рак. Здатність відчувати інших і співчувати їм робить Вас бажаною людиною в будь-якій компанії. Ви можете виявити у себе дар цілителя, а, можливо, талант психотерапевта, що призведе до зміни професійної діяльності або додаткового оплачуваного заняття. Загалом, сприятливий тиждень для Вас, завершуються давно поточні справи, Ви отримуєте визнання та матеріальну подяку за виконану роботу. Можливе невелике просування у кар’єрі.

Лев. Навколо Вас усі змінюються, Ви спостерігаєте дивовижні трансформації особистостей, відбуваються видимі позитивні перетворення з Вами та близькими людьми. Те, що раніше викликало хвилювання або навіть лякало, більше не має значення. Може виникнути сильне бажання кардинально змінити своє життя, переїхати до іншого міста чи країни. Те, що відбувається з Вами протягом цього тижня, матиме довгострокові наслідки, допоможе вийти із застійних ситуацій і рушити вперед.

Діва. Дуже ефективний час для професійної сфери, вирішення складних питань, ініціювання важливих процесів. Вашу увагу привертають значні та реальні речі, люди, які прагнуть поспілкуватися з Вами, отримати Вашу пораду. Можете добре себе проявити у будь-якій сфері, де потрібна логіка, точність та послідовність у справах. Підсумками тижня будете задоволені, у Ваше життя увійдуть ясність та визначеність.

Терези. Це буде найбільш насичений тиждень за весь рік. На Вас упаде стільки справ і завдань, що іноді Ви ледь будете встигати скрізь. Настав час серйозно зайнятися собою, створити належний імідж, відкинути побутовий клопіт і повсякденну метушню. Період сприятливий для того, щоб привернути увагу потрібних Вам людей, розібратися з фінансовими питаннями, отримати допомогу та підтримку впливових людей. Активна соціальна позиція сприяє хорошим перспективам.

Скорпіон. Ви в центрі уваги, задаєте тон того, що відбувається. Партнери та оточення готові слідувати за Вами, підтримувати Ваші ідеї. Нарешті, Ви зможете позбутися зайвого клопоту і зайнятися тим, що Вам дійсно подобається. Час отримання важливої інформації підходить для роботи з документами, оформлення різних перепусток і дозволів. В особистому житті не все гармонійно, але принаймні зможете досягти компромісу за складними темами. Зараз важливо зберегти дорогі для Вас стосунки.

Стрілець. Основні справи стосуватимуться партнерства, спільних проєктів, переговорів щодо контрактів та юридичних питань. До інших потенційних сфер Вашої уваги належить все, що пов’язане з іншими культурами, усім далеким і невідомим. Ви маєте всі шанси вийти із залежних стосунків, позбавитися токсичних зв’язків і стати вільною людиною, направити своє життя в потрібному напрямі. Велику увагу займають різноманітні соціальні заходи.

Козеріг. Приплив сил та енергії дозволяє зробити за тиждень великий обсяг роботи, розгорнути існуючі ситуації у вигідну та корисну для себе сторону. Намагайтеся брати участь у масштабних проєктах, громадських рухах – Ви можете зробити значний ривок у кар’єрі, набути популярності, підвищити соціальний статус. У фінансовій сфері справи йдуть так, що дозволяють Вам забезпечити собі та своїй сім’ї комфортне становище. Підхожий час для покупки автомобіля, житла або ділянки землі.

Водолій. Напружений період, складно визначитися з подальшими діями. Намагайтеся розставити пріоритети, поговоріть із батьками, старшими за віком людьми. Зараз корисно зробити крок назад, оцінити свої колишні дії, подумати та зробити вибір на користь довгострокової перспективи. Гарний час для того, щоб зайнятися своїм здоров’ям, зовнішнім виглядом, підготуватися до осінньо-зимового періоду. Намагайтеся заощаджувати, але не купуйте неякісні речі.

Риби. Обставини дають можливість набути впливу або контролю над ситуаціями, що хвилюють Вас, відновити щось. що було втрачено, чи розпочати все заново. Ідеальний період для дружнього спілкування, зустрічей із однодумцями, з’являються бажання зайнятися зміцненням ділових відносин. Виникає більш оптимістичний погляд на речі, зростає Ваша чарівність і фізична привабливість, і Ви можете скористатися цим під час встановлення контактів із протилежною статтю.

Всім продуктивного та мирного робочого тижня!

Все буде УКРАЇНА!

Сподобалась ця стаття?

Поделиться в facebook
Share on Facebook
Поделиться в twitter
Share on Twitter
Поделиться в linkedin
Share on Linkdin
Поделиться в pinterest
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11