Сьогодні, 16—го липня, в Україні відзначають День бухгалтера. Серед головних винуватців свята – колектив бухгалтерії Покровського гірничо-збагачувального комбінату.
Професія бухгалтера надзвичайно важлива для нашого підприємства. На тендітних плечах переважно жіночого колективу, на чолі з досвідченою і компетентною, в міру суворою, але справедливою, чарівною, доброзичливою і щирою головним бухгалтером Наталією Бугайцовою, тримається його фінансова рівновага та стабільність. Дебет і кредит, актив та пасив, баланси і звіти, відомості та платежі, облік і аудит, калькуляція та кошторис – звичні поняття Вашого щоденного лексикону, які для пересічної людини можуть здаватися “непроглядним лісом”. У королівстві цифр, де панують ідилія, точність та порядок, Ви – справжні королеви, бо маєте внутрішній хист, бажання та наполегливість досягати бездоганних результатів.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/z-dnem-buhgaltera-2-min.jpg)
Важлива місія бухгалтера вимагає концентрації уваги, значного розумового навантаження, посидючості та терпіння. Ми захоплюємося тим, як Ви, наші дорогі колеги, злагоджено та вправно оперуєте цифрами, вільно орієнтуючись в морі фінансових документів та електронних таблиць. Ваш високий професіоналізм є предметом гордості та запорукою успіху комбінату, а значить – добробуту кожного працівника. В умовах воєнного стану Ви гідно долаєте його виклики та міцно тримаєте свій бухгалтерський фронт, а отже, робите вагомий внесок у прийдешню Перемогу.
Але, навіть поринаючи з головою в роботу, Ви створюєте навколо себе особливий шарм краси та жіночності, поєднуєте в собі мудрість та чарівність, перетворюючи звичну буденність на маленьке свято.
Тож, нехай улюблена справа завжди відповідає Вам взаємністю, а її результати приносять задоволення. Щоб вогники Ваших очей, як на робочому місці, так і в особистому житті, випромінювали щастям! Бажаємо Вам витримки та міцного здоровʼя, повсякденних успіхів у професійній діяльності, родинного благополуччя, спокою в душі та мирного неба над головою.
З повагою, ПРАВЛІННЯ, ПРОФКОМ та
весь трудовий колектив АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК”