Заявки на вступ до шкіл Дніпропетровщини подали вже майже 9 тисяч дітей-переселенців. Загалом в області зареєстровані понад 65 тисяч таких, з них близько 50 тисяч – діти шкільного віку. В регіоні налічується 834 школи.
Навіть втрата документів не може бути перешкодою у зарахуванні дитини до школи. Про це оголосила заступниця голови обласної військової адміністрації Ольга Горб:
— Попри війну, хлопці та дівчата мають отримувати якісну освіту. В області наявні всі умови, аби приймати до шкіл дітей з «гарячих точок». Навіть якщо учні пропустили щось з програми, педагоги допоможуть надолужити.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/censornet_news_528.webp)
Як переселенцям записатися до школи?
1. Батькам або опікунам дітей потрібно звернутися до найближчої школи.
2. На місці написати заяву.
3. Надати копію свідоцтва про народження та медичну довідку дитини.
— Якщо ці документи втрачені – не біда. Достатньо буде довідки про взяття на облік як внутрішньо переміщеної особи, – запевнила Ольга Горб.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/shkolyary-147763a864322c6324968f6914ea4ccd.jpeg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/62cd7f926d634583182620.jpg)