Дніпропетровщина зустрічала главу держави

     Сьогодні Президент України Володимир Зеленський, в рамках робочої поїздки, побував на Дніпропетровщині. Відвідав передові позиції, вручив заслужені нагороди та заслухав звіти про оперативну ситуацію – військову і гуманітарну.

     У першу чергу, глава держави поспілкувався з військовослужбовцями та подякував їм за службу:

     – Дякую за вашу роботу й героїзм, із яким ви захищаєте нашу державу, наші українські родини й суверенітет України. Хочу побажати вам здоров’я, усього найкращого вам і вашим сім’ям. І побажати всім нам перемоги. Слава Україні!

     Після цього Володимир Зеленський вручив військовим державні нагороди. Зокрема, Президент присвоїв звання Героя України та вручив орден «Золота Зірка» командиру танкового батальйону, підполковнику Олегу Грудзевичу, який брав участь у бойових діях у місті Маріуполь Донецької області. Під його керівництвом підрозділ успішно здійснив прорив з непідконтрольної території. Під час пересування військові виявили та знищили диверсійно-розвідувальну групу противника в районі населеного пункту Знаменівка Донецької області, продовжили пересування й без втрат прибули до розташування свого батальйону. Час виходу підрозділу становив 10 діб.

     Згодом, під головуванням Президента України Володимира Зеленського відбулася нарада з питань оперативної обстановки на території Криворізького району Дніпропетровської області.

     Глава держави заслухав доповідь командувача оперативного угруповання військ «Каховка», бригадного генерала Михайла Драпатого щодо ситуації в регіоні, стану справ у військових частинах та підрозділах.

     Президента проінформували про будівництво оборонних споруд, матеріально-технічне забезпечення військ.

     Начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул доповів Главі держави про функціонування міста в умовах воєнного стану, взаємодію комунальних підприємств з військовими, забезпечення Кривого Рогу продуктами харчування та медикаментами. Також він торкнувся гуманітарних питань, зокрема створення комфортних умов і забезпечення всім необхідним тимчасово переміщених осіб.

     Окремо на нараді обговорили проблеми функціонування підприємств важкої промисловості у Кривому Розі в умовах війни. Акцентував на необхідності створення умов для відновлення їх повноцінної роботи.

https://adm.dp.gov.ua/news/prezident-ukrayini-vidvidav-peredovi-poziciyi-na-dnipropetrovshchini

https://adm.dp.gov.ua/news/volodimir-zelenskij-proviv-naradu-shchodo-operativnoyi-obstanovki-na-teritoriyi-krivorizkogo-rajonu-dnipropetrovshchini

Сподобалась ця стаття?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11