Минулими вихідними, за ініціативи трудових колективів І та ІІ груп виробничих підрозділів і підтримки профспілки нашого підприємства, стартував Кубок профкому з футболу. Мотивацією для гравців став супротив війні, яку рф розв’язала на незалежній, вільній і цілісній території нашої України. Спорт, а тим паче – командний, відволікає від сумних думок, дає можливість психологічно розвантажитись, поспілкуватись у колі друзів. Так і відбувалося під час футбольної зустрічі на стадіоні “Авангард”.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/2-1024x683.jpg)
Для участі у Кубковому матчі на поле вийшли збірні команди І та ІІ груп структурних підрозділів комбінату. У більшості ми побачили – доволі знайомі обличчя, для яких футбол – це не просто гра, а й професійне заняття, хобі, улюблена справа. Гравців залюбки підтримували уболівальники. Говорили, що “За” таку ініціативу, бо пригнічений, психологічно втомлений від війни стан треба живити позитивними емоціями.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/25-1024x683.jpg)
Перед стартом поєдинку команди вирішили грати два тайми по 30 хвилин, але до переможного рахунку. Якщо основний час фіксував нічию, то долю поєдинку мала вирішувати серія пенальті. З такими домовленостями футболісти і розпочали гру.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/4-1024x683.jpg)
У першому таймі обидві команди діяли обережно, вивчаючи тактику суперника. Були і удари по воротах, але до фінального їх ураження під час 30-хвилинки так і не дійшло. Футболісти пішли на відпочинок за рахунку 0:0.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/6-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/18-1024x683.jpg)
На другу половину поєдинку суперники вийшли рішуче налаштованими на атакуючі дії. Швидкість пересування гравців значно збільшилась. Уболівальники стали свідками красивих комбінацій. І одна з них завершилась гольовим моментом. Автором першого забитого м’яча став Дмитро Кужелюк (ІІ група).
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/40-1-1024x683.jpg)
Але недовго збірна ІІ групи утримувала перевагу – гол у відповідь успішно реалізував Андрій Алілуєнко (І група), що збільшило інтригу, бо матч наближався до свого завершення.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/64-1024x683.jpg)
Буквально за декілька хвилин від точного удару Віктора Карпелайнена (ІІ група) м’яч потрапив прямісінько в ціль. І це сталося за лічені хвилини до фінального свистка.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/58-1024x683.jpg)
На мить здалося, що доля матчу вже зрозуміла, але Владислав Ємець зруйнував таке хибне припущення, майстерно реалізувавши гольовий момент. Отже, основний час Кубкової зустрічі завершився з рахунком 2:2. Таким чином, долю першої гри футболісти вирішували у серії післяматчевих пенальті.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/51-1024x683.jpg)
Перші удари з позначок потрапляли точно в ціль. І тільки одна прикра помилка з боку команди ІІ групи дала шанс їх суперникам на перемогу, яким вони і скористались. Завершальну крапку у першому поєдинку за профспілковий трофей поставив Юрій Александров – гравець збірної команди І групи, котра і стала переможницею у першому матчі.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/80-1024x683.jpg)
Гра-відповідь між збірними командами І та ІІ груп виробничих підрозділів комбінату, в рамках Кубку профкому з футболу, запланована на наступну суботу – 9-те липня. Початок о 10.00, місце зустрічі – стадіон “Авангард”.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/81-1024x683.jpg)
Як свідок цього футбольного матчу, хочу від себе додати, що подібні зустрічі дійсно приносять у наш тривожний світ хоча б частинку мирного життя – того, яким воно було до початку війни. Тож, нехай перші спортивні поєдинки у такий неспокійний час стануть доброю вісточкою про наближення Перемоги України, яка знову зафіксує мирне небо над нашими домівками!
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/73-1024x683.jpg)
Репортаж підготувала Наталія ЧЕПЕЦЬ