ГОРОСКОП НА ТИЖДЕНЬ: з 20 по 26 червня 2022 року

     ОВЕН. Ви знайдете те, що давно шукали, отримаєте щасливий шанс змінити життя на краще. Період багатий на події у сфері взаємин та взаємовигідного співробітництва. Соціальна активність та фізичні зусилля допоможуть досягти мети. Водночас намагайтеся шукати час для відпочинку, оскільки робота на знос може призвести до легкого нездужання та послабити Вашу стресостійкість. Витрачайте енергію економно – і Ви багато зможете зробити.

     ТІЛЕЦЬ. Тиждень напруженої праці, але й добрих матеріальних результатів. Вдасться вирішити всі суперечливі питання, нейтралізувати конфлікти і перевести протистояння в конструктивне русло. Прояв ініціативи у діловій сфері сприятиме зустрічним пропозиціям про співпрацю. Можливі зустрічі з дуже амбітними конкурентами. До кінця тижня Ви зможете відпочити, насолодитися дружнім спілкуванням та романтичними зустрічами.

     БЛИЗНЮКИ. Тиждень легкого, невимушеного спілкування, корисних поїздок, творчої та інтелектуальної активності. Якщо шукаєте роботу, Вам усміхнеться успіх. Період ідеально підходить для угод купівлі-продажу, співбесід, подання запитів та документів до офіційних інстанцій. До вихідних можлива перевтома від думок, нової інформації, спілкування. Тому намагайтеся побути на природі, провести час із сім’єю, набратися сил і підготуватись до інтенсивної роботи.

     РАК. На початку тижня у Вас може бути поганий настрій, що ускладнить ухвалу рішень та прояв ініціативи. Але від 21 червня все змінюється на краще – Сонце входить у Ваш знак зодіаку! Сприятливий період для підписання документів, переговорів, озвучування нових ідей та будь-якого виду творчості. Шляхом переговорів можна вирішити фінансові суперечки та досягти згоди у професійній сфері. У сімейному житті, взаєминах із дітьми настає гармонія.

     ЛЕВ. Непростий період для бізнесу, кар’єри, просування своїх ініціатив. Важко вчитися, думати, працювати, сконцентрувати думки на чомусь одному, зосередитись на головному. Від 23 червня всі неприємності поступово зникають, а до кінця тижня можливе отримання задовільних результатів за раніше виконану роботу. Починається щасливий період для особистих взаємин.

     ДІВА. Часу для романтики, відпочинку, спілкування з рідними та близькими постійно не вистачає. Але хороший період для роботи, що вимагає точності, дотримання суворих норм і правил. Протягом тижня Ви зможете зробити ривок у професійній сфері, якщо будете спокійно та відповідально виконувати свої зобов’язання. Напевно, до Вас придивляються керівники. Можливо, з’явиться додаткове навантаження. Але вже незабаром Ваші старання гідно оцінять.

     ТЕРЕЗИ. Несприятливий час для демонстрації своїх творчих проєктів та громадської діяльності. Ваша зовнішня активність може викликати шквал критики, але зовсім необов’язково, що Ви в чомусь не маєте рації Найімовірніше, це проста людська заздрість. Конкуренти також, не сплять – Ви привертаєте їхню увагу. Тиждень підходить для перегляду своїх життєвих цілей, самостійної інтелектуальної та творчої роботи.

     СКОРПІОН. Складнощі в грошах і матеріальних справах підштовхнуть Вас до нового життєвого етапу, який, безсумнівно, буде значно кращим, ніж попередній. Ви можете опинитися у стані вибору, щодо роботи та кар’єри. Якщо Вас щось не влаштовує не чекайте, що все налагодиться. Настав час для змін у житті. Вам нададуть допомогу та рекомендації у подальшому професійному житті, якщо звернетеся з такими проханнями до роботодавців або партнерів.

     СТРІЛЕЦЬ. Діапазон Ваших інтересів та діяльності істотно збільшиться. Це призведе до розширення кола спілкування, нових методів, корисного досвіду, які допоможуть збагатити Ваш інтелектуальний світогляд. Водночас, враховуйте, що за Вами спостерігають ті, кому Ви цікаві, і публіка, налаштована вороже. Саме вони можуть спровокувати Вас показати себе не з найкращого боку.

     КОЗЕРІГ. Ділові зустрічі, подорожі, реклама, політика – основні сфери, у яких Ви візьмете участь. Цей період характеризується широким різноманіттям можливостей. Наприклад, поїздка може сприяти знайомству з цікавою людиною, життєвий досвід якої стане для Вас прикладом або допоможе вийти із заплутаної ситуації. Ви надихатимете інших людей, допоможете пробудити їхній талант і залучити до процесу на взаємовигідних умовах.

   ВОДОЛІЙ. Необхідно передбачити деякі обмеження і не розпорошуватися, інакше Вам не вдасться досягти нічого суттєвого. Режим дня, здоровий, практичний підхід до справ, тверезий розрахунок забезпечать Вам високу ефективність у роботі та матеріальний добробут. Ви зможете створити фундамент майбутніх успіхів. Контакти з родичами та сусідами покращаться, а Ваша зацікавленість у громадських справах та становище підвищаться.

     РИБИ. Вам можуть запропонувати організувати будь-який громадський чи творчий проєкт, фонд чи волонтерський рух. У цій ролі Ви проявите себе чудовим організатором і зможете розкрити себе в новій якості. Однак, будьте готові до того, що в оточенні з’являться сильні конкуренти та суперники, які перевірятимуть Вас на міцність. Відстоюйте свої позиції – і у Вас все вдасться!

ВСІМ УСПІШНОГО РОБОЧОГО ТИЖНЯ.

ТРИМАЄМОСЬ І ПРЯМУЄМО ДО ПЕРЕМОГИ!

 

Сподобалась ця стаття?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11