Генштаб ЗСУ інформує

Ворог не припиняє ведення наступальних дій у Східній операційній зоні з нанесенням ракетних та авіаційних ударів по об’єктах інфраструктури на території України. У готовності до застосування в акваторії Чорного моря перебуває п’ять носіїв крилатих ракет морського базування типу “Калібр”. Але, попри всі намагання зламати України, агресор продовжує зазнавати значних втрат у живій силі і техніці, отримує серйозну відсіч від наших мужніх ЗСУ.

Окупанти посилюють угрупування та обстрілюють прикордонні території

* На Сіверському напрямку рашисти посилили підрозділи зі складу 1 танкової армії Західного військового округу, що залучається до прикриття російсько-українського кордону у Брянській та Курській областях. Агресор обстріляв з артилерії позиції Сил оборони у прикордонних районах Сумської та Чернігівської областей. Провів повітряну розвідку БпЛА у районі населеного пункту Середина Буда Сумської області.

* На Сєверодонецькому напрямку ворог посилив угруповання за рахунок переміщення до двох батальйонних тактичних груп у район населених пунктів Кремінна-Рубіжне. За підтримки артилерії веде штурмові дії у місті Сєверодонецьк, намагається закріпитися у центральній частині населеного пункту.

* На Бахмутському напрямку агресор обстрілює з артилерії позиції наших військ у районах населених пунктів Відродження, Новолуганське і Бахмут. Має частковий успіх, закріплюється у населеному пункті Відродження. Продовжує вести штурмові дії у напрямку Відродження-Вершина.

Агресор намагається захопити нові території, але отримує відсіч

* На Харківському напрямку ворог зосереджує основні зусилля на веденні позиційної оборони та недопущенні подальшого просування підрозділів Сил оборони до Державного кордону. Загарбники здійснили вогневе ураження, задіяли армійську авіацію, у районах населених пунктів Рубіжне, Руська Лозова, Байрак та Дементіївка.

* На Слов’янському напрямку основні зусилля окупанти зосереджують на спробах встановлення повного контролю над населеним пунктом Богородичне та створенні умов для розвитку наступу на Слов’янськ. Ворог застосовує артилерію поблизу Дібрівного, Карнаухівки, Нової Дмитрівки та Вірнопілля.

* На Лиманському напрямку окупанти здійснюють перегрупування військ з метою розвитку наступу в напрямках Лиман-Райгородок та Ямпіль-Сіверськ.

Рашисти бояться контрнаступу та мінують території

* На Криворізькому напрямку ворог провів мінування узбережжя річки Інгулець по рубежу Давидів Брід-Калинівське.

* На Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках ворог активних дій не вів. Посилив застосування авіації та артилерії для сковування наших військ.

* На Південнобузькому напрямку окупанти зосереджують основні зусилля на утриманні зайнятих рубежів та недопущенні проведення нашими військами контрнаступальних дій.

* На Миколаївському напрямку, у районах населених пунктів Станіслав, Томина Балка, Дослідне Херсонської області, ворог розгорнув батареї з ракет та ствольної артилерії.

* На Волинському та Поліському напрямках суттєвих змін у діяльності підрозділів збройних сил республіки білорусь не відзначалося.

Всі ми добре знаємо, що українці – незламний народ. І впевнені, що Перемога буде 100% за нами! Віримо у ЗСУ та щодня наближаємо нашу спільну Перемогу!

Сподобалась ця стаття?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11