Заступник міністра освіти та науки Андрій Вітренко: «Готуємось до 1 вересня в режимі офлайн»

     З 1-го вересня 2022 року школи, університети та заклади професійно-технічної освіти України готують до роботи в режимі офлайн. Про це в ефірі телемарафону повідомив заступник міністра освіти та науки Андрій Вітренко.

     – Щодо початку нового навчального року: хочу повідомити усім батькам, усім школярам, студентам, що 1 вересня навчальний процес в Україні буде відновлено в режимі офлайн. І всі діти, студенти, учні мають піти до шкіл, університетів, коледжів, закладів професійно-технічної освіти. Тобто, я закликаю наших дітей готуватися до офлайн-процесу в українській освіті, – заявив Вітренко.

     Як відбуватиметься процес навчання у закладах, що перебувають у зоні бойових дій чи біля лінії фронту, залежить від ситуації з безпекою у країні.

     Щодо безпеки дітей – МОН зараз проводить аудит укриттів, які можуть бути використані для учнів.

     – Ми зараз проводимо аудит усіх місць, де можна ховати дітей. Буде проведено роботу, яка стосуватиметься, як мінімум, найпростіших укриттів у школах, їх матеріально-технічного забезпечення – наявності води, аптечок тощо. Ми маємо в Україні такі школи, де є бомбосховища. Окремо, якщо поруч з навчальним закладом є бомбосховища, мають бути розроблені спеціалізовані шляхи евакуації та затверджені ДСНС. Ця робота проводиться дуже активно, – розповів заступник міністра.

https://www.slovoidilo.ua

Сподобалась ця стаття?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11