Актуально від Генштабу ЗСУ

     Ворог здійснює вогневий вплив уздовж всієї лінії зіткнення та в глибині оборони наших військ у Донецькому операційному районі і на Слов’янському напрямку, вживає заходів для посилення наступального угруповання.

      На інших напрямках основні зусилля ворог зосереджує на утриманні зайнятих раніше рубежів, веденні розвідки, інженерному обладнанні позицій, поповненні запасів, а також намагається покращити своє тактичне положення.

      Російські загарбники продовжують завдавати ракетних ударів по військових та цивільних об’єктах на всій території України.

Наступальні дії агресора

     * На Слов’янському напрямку ворог здійснює наступ на населений пункт Довгеньке, розгорнув підрозділи реактивної та ствольної артилерії.

     З метою здійснення логістичного забезпечення та доукомплектування підрозділів, що зазнали втрат, агресор переміщує з території російської федерації озброєння та військову техніку.

     * У Донецькій області ворог продовжує наступ на Лиманському, Сєвєродонецькому, Бахмутському, Авдіївському та Курахівському напрямках.

     * На Лиманському напрямку противник вів наступ з метою встановлення повного контролю над населеним пунктом Дробишеве та блокування Лиману з півночі.

     * На Бахмутському та Сєвєродонецькому напрямках, для авіаційної підтримки наступальних дій, агресор зосередив у Луганській області до п’ятнадцяти вертольотів.

     * На Новопавлівському та Запорізькому напрямках ворог посилює угруповання військ для проведення наступу на напрямку ПологиОріхів.

Напружені ділянки фронту

     * У Маріуполі основні зусилля ворог зосереджує на блокуванні наших підрозділів в районі заводу “Азовсталь”. Продовжує завдавати артилерійських та авіаційних ударів.

     * На Південнобузькому напрямку противник зосереджує основні зусилля на утриманні зайнятих рубежів, веденні розвідки, інженерному обладнанні позицій. Здійснює вогневий вплив на підрозділи наших військ.

     * На Миколаївському напрямку для вогневого ураження наших військ російські окупанти розгорнули на вогневих позиціях до десяти батарей реактивної та до восьми ствольної артилерії.

     * На Криворізькому напрямку російські війська проводили демонстративні дії з метою сковування українських військ, вдосконалювали інженерне обладнання і поповнювали запаси.

     * На Бессарабському напрямку обстановка в Придністровському регіоні Республіки Молдова залишається напруженою і суттєвих змін не зазнала.

     * Кораблі чорноморського флоту в акваторіях Чорного та Азовського морів продовжують виконувати завдання з ізоляції району ведення бойових дій, ведення розвідки та вогневої підтримки на приморському напрямку.

      * На Волинському, Поліському та Сіверському напрямках підрозділи збройних сил республіки білорусь виконують завдання з посилення українсько-білоруського кордону в Брестській і Гомельській областях. Зберігається загроза завдання з території білорусі ракетних та авіаційних ударів.

     * Для демонстрації присутності та сковування дій підрозділів Сил оборони України противник продовжує утримання у прикордонних районах Брянської та Курської областей підрозділи збройних сил рф. В окремих районах ворог посилює систему протиповітряної оборони та інженерного обладнання позицій.

     * Ворог продовжує артилерійські обстріли позицій наших військ та об’єктів цивільної інфраструктури у прикордонних населених пунктах Чернігівської і Сумської областей.

     * На Харківському напрямку противник зосередився на утриманні займаних позицій та недопущенні подальшого просування наших військ. Агресор здійснює артилерійські обстріли населених пунктів Циркуни, Руські Тишки, Черкаські Тишки та Питомник.

ЗСУ завдають окупантам втрат

      * За попередню добу підрозділами протиповітряної оборони Сухопутних військ було уражено 10 БпЛА оперативно-тактичного рівня, зенітні ракетні підрозділи Повітряних Сил знищили 1 БпЛА та 4 крилатих ракети.

      * На Донецькому та Луганському напрямках за минулу добу відбито 12 атак ворога, знищено 3 танки, 3 артилерійські системи, 6 одиниць бойової броньованої техніки та 7 автомобілів противника.

https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua/posts/319447660368319

https://www.youtube.com/watch?v=BUq5IwTywVg

     Пишаємося нашими Збройними Силами, які мужньо протистоять запеклому ворогу та оберігають Батьківщину заради вільного майбутнього українського народу! Дякуємо Вам, наші незламні Захисники! Віримо в спільну ПЕРЕМОГУ!

Сподобалась ця стаття?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11