Так звучить девіз учнів Навчально-виховного об’єднання – Степана Зіхора, Марії Ліщинської та Дар’ї Гаврюк. Нехай сьогодні, 17-го травня, ці слова наших діток стануть ключовими для кожного українця, для кожного Захисника, який героїчно боронить кордони Батьківщини.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/05/24-2-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/05/26-1024x683.jpg)
Милуймося дитячими шедеврами, зберігаємо, примножуємо та реалізуємо священні прагнення юних українців, які виступають “For peace” (“За мир”).
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/05/27-1-1024x683.jpg)