Оперативно від Генштабу ЗСУ

     * За попередню добу Українськими Захисниками було уражено 15 повітряних цілей: 1 літак, 5 крилатих ракет та 9 безпілотних літальних апаратів оперативно-тактичного рівня.

      * Українські захисники ведуть активну маневрену оборону, в окремих місцях завдають контрударів. Тільки на території Донецької та Луганської областей за минулу добу відбито 9 атак ворога, знищено 6 танків, 1 артилерійську систему, 12 одиниць броньованої техніки, 1 автомобіль та 1 зенітну установку.

     * Противник продовжує наступальні дії у Східній операційній зоні з метою встановлення повного контролю над територією Донецької і Луганської областей та утримання сухопутного коридору з тимчасово окупованим Кримом.

      * На Волинському та Поліському напрямках ворог активних дій не проводив, ознак формування наступальних угруповань не виявлено. Визначені підрозділи збройних сил республіки білорусь продовжують виконувати завдання з посилення охорони ділянки державного кордону з Україною.

      * На Сіверському напрямку змін у діяльності та складі угруповання противника не виявлено.

      * На Слобожанському напрямку ворог продовжує зосереджувати зусилля на утриманні займаних позицій в районі міста Харків та намагається здійснювати вогневе ураження підрозділів Збройних Сил України на окремих напрямках.

      * На Ізюмському напрямку активних наступальних дій не проводив. Основні зусилля зосередив на веденні розвідки, виявленні оборонних позицій підрозділів Сил оборони та їх ураженні вогнем артилерії.

      * На Донецькому і Таврійському напрямках, з метою недопущення перегрупування наших військ, ворог здійснює обстріли позицій із артилерії, мінометів та реактивних систем залпового вогню вздовж всієї лінії зіткнення.

      * Російські окупанти продовжують блокування наших підрозділів у Маріуполі, в районі заводу “Азовсталь”.

      * На тимчасово зайнятих територіях окупаційна влада продовжує здійснювати заходи щодо обмеження пересування та затримання місцевих жителів і блокування гуманітарних вантажів з території України. Окрім того, російські окупанти грабують селян. Так, наприклад, із сільгосптовариства у місті Камянка-Дніпровська викрадено понад 60 тонн пшениці разом із вантажним транспортом.

https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua

https://www.youtube.com/watch?v=Xb8LrZ4oOAw

     Свободолюбний український народ за всю свою історію здолав багато загарбників, завдяки чому здобув світову славу. Перемогти найзапеклішого ворога, який прагне вкрасти нашу величну історію, знищити культуру, мову, поневолити свідомість людей та ослабити силу нашого духу, випало на долю покоління сучасних українських Героїв – нам з Вами. Наші непереможні Захисники стійко тримають стрій і дають потужну відсіч російським окупантам, тилова цивільна артилерія” – теж міцно тримається. Дякуємо Збройним Силам України! Завдяки Вам ми можемо працювати і робити все можливе, аби підтримувати нашу армію та УКРАЇНУ! Разом ПЕРЕМОЖЕМО!

Сподобалась ця стаття?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11