Актуально від Генштабу ЗСУ

     * Нашими воїнами за попередню добу було вражено 7 повітряних цілей: літак Су-25, вертоліт Ка-52, 3 БПЛА оперативно-тактичного рівня та 2 крилаті ракети.

     * Тільки на території Донецької та Луганської областей за минулу добу відбито 9 атак ворога, знищено 9 танків, 11 артилерійських систем, 4 одиниці спеціальної та 17 броньованої техніки, 3 – спеціальної інженерної та 16 одиниць автомобільної техніки, 4 паливозаправники та 1 зенітну установку.

     * Тривають наступальні дії противника у Східній операційній зоні з метою встановлення повного контролю над територією Донецької і Луганської областей та утримання сухопутного коридору з окупованим Кримом.

     * Найбільша активність угруповання окупаційних військ спостерігається на Слобожанському та Донецькому напрямках.

     * Противник вживає заходів стосовно доукомплектування своїх підрозділів, що зазнали втрат під час бойових дій. Зокрема, за рахунок зняття техніки зі зберігання на складах та базах військових округів. Її транспортування на територію України здійснюється зазвичай залізничним транспортом.

     * Окупанти продовжують завдавати ракетних ударів по житлових кварталах на території України.

     * На Слобожанському напрямку противник продовжує завдавати авіаційних ударів та уражати артилерією інфраструктуру міста Харкова.

     * На Ізюмському напрямку окупанти проводять наступальні дії у напрямку Барвінкового підрозділами зі складу 1-ї танкової армії, 20-ї загальновійськової армії Західного військового округу, 35-ї загальновійськової армії і 68-го армійського корпусу Східного військового округу та повітряно-десантних військ. Противник заволодів північно-східною околицею населеного пункту Велика Комишуваха, а також взяв під контроль населений пункт Заводи.

     * З метою нарощування угруповання військ окупанти перекинули з території Бєлгородської області до міста Ізюм дві батальйонні тактичні групи зі складу 76-ї десантно-штурмової дивізії повітряно-десантних військ. Крім того, у районах населених пунктів Бєлгородської області противник розгорнув два ракетних дивізіони ОТРК “Іскандер-М”.

     * На Донецькому напрямку підрозділи ворога ведуть активні дії практично вздовж всієї лінії зіткнення. Основні зусилля противника зосереджені на веденні наступальних дій на Сєвєродонецькому, Попаснянському і Курахівському напрямках, з метою взяття під повний контроль Попасної, Рубіжного та розвитку наступу на Лиман, Сєвєродонецьк і Слов’янськ.

     * На Лиманському напрямку противник встановив контроль над населеним пунктом Зарічне, здійснював штурмові дії у районі населеного пункту Ямпіль.

    * На Сєвєродонецькому напрямку загарбники встановили контроль над населеним пунктом Новотошківське, ведуть наступ у напрямку населених пунктів Нижнє та Оріхове.

     * На Маріупольському напрямку ворог здійснює масований вогневий вплив та блокування наших підрозділів в районі заводу “Азовсталь”. У місті окупанти продовжують проводити фільтраційні заходи стосовно цивільного населення.

     * На Південнобузькому та Таврійському напрямках противник використовує наявні сили і засоби для зосередження основних зусиль на утриманні зайнятих раніше рубежів та здійсненні вогневого впливу на позиції наших військ. На Миколаївському, Криворізькому і Запорізькому напрямках ворог намагається покращити своє тактичне положення. З цією метою здійснює перегрупування підрозділів, нарощує систему вогневого ураження, а також проводить повітряну розвідку.

     * Силами підрозділів росгвардії окупанти проводять фільтраційні заходи в районах населених пунктів Киселівка і Станіслав Херсонської області.

     * На Таврійському напрямку підрозділи противника здійснюють інженерне обладнання позицій та поповнення запасів.

     * На Волинському, Поліському та Сіверському напрямках суттєвих змін не відзначається.

     * Військово-транспортна, винищувальна, бомбардувальна і штурмова авіація Повітряних Сил продовжує виконання завдань у повітряному просторі України.

     * Під час раптових авіанальотів російські окупанти зазнають суттєвих втрат на своїх позиціях. Внаслідок повітряних ударів знищено чимало техніки та живої сили ворога.

https://www.youtube.com/watch?v=j-qWo-lUoYU

https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua

     Дякуємо нашим героїчним Захисникам та Захисницям, які уособлюють в собі сили добра і світла. Ми з Вами, з Вами весь цивілізований світ. 40 країн-союзниць обʼєднані однією метою і звучить вона так: «Ми перевернемо небо і землю, щоб УКРАЇНА ПЕРЕМОГЛА!» Дякуємо і сподіваємось на дієву підтримку! Зі зброєю в руках, наші хлопці та дівчата не підведуть!

Сподобалась ця стаття?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11