Оперативна ситуація на фронті від Генштабу ЗСУ

      * На території Донецької та Луганської областей захисниками України за минулу добу відбито 4 атаки ворога. Знищено 5 танків, 8 одиниць броньованої, 6 одиниць автомобільної техніки та 8 артилерійських систем противника.

      * На Донецькому напрямку противник продовжує зосереджуватися на взятті під контроль населених пунктів Попасна, Рубіжне, Нижнє і Новобахмутівка, а також встановленні повного контролю над містом Маріуполь.

      * Російська армія продовжує створювати угруповання військ для наступу на Слобожанському напрямку. Він очікується найближчими днями.

      * Ворог продовжує здійснювати підготовку та відряджання особового складу, озброєння і техніки для участі в бойових діях на території України.

     * Здійснюється підготовка озброєння та військової техніки у пункті постійної дислокації 60-ї окремої мотострілецької бригади (Монастирище) 5-ї загальновійськової армії Східного військового округу. Ймовірно, зазначене озброєння буде переміщено на тимчасово окуповану територію Донецької області. Також, для відновлення втрат особового складу підрозділів батальйонної тактичної групи зі складу 36-ї окремої мотострілецької бригади (Борзя, Забайкальський край) 29 загальновійськової армії Східного військового округу, здійснюється набір військовослужбовців зі складу зазначеної бригади. Особливу проблему ворог відчуває при комплектуванні посад водіїв та механіків-водіїв. Відбуття відібраного особового складу з пункту постійної дислокації заплановано на другу половину квітня цього року.

     * Не виключається проведення збройними силами російської федерації провокаційних дій на території Придністровського регіону Республіки Молдова. Мета – звинувачення України в агресії проти сусідньої держави.

      * Ймовірно, противник продовжить удари по об’єктах транспортної інфраструктури на території України. Намагається їх знищити або вивести з ладу, щоб порушити постачання вантажів до місць ведення бойових дій.

      * На Слобожанському напрямку окремі підрозділи зі складу 6-ї загальновійськової армії та берегових військ північного флоту продовжують часткове блокування міста Харков, тривають артилерійські обстріли окремих районів.

      * На Ізюмському напрямку триває повітряна розвідка місцевості з метою виявлення позицій Збройних Сил України. Для цього противник застосовує БПЛА “Орлан-10”.

      * Силами двох батальйонних тактичних груп ворог намагався здійснити наступ в напрямках населених пунктів Довгеньке та Дмитрівка, успіху не мав. Відійшов на раніше зайняті позиції.

     * У місті Маріуполь, за підтримки артилерії та авіації, окупанти продовжують штурмові дії в районах заводу “Азовсталь” та морського порту.

     * Силами окремих підрозділів ворог здійснював артилерійські обстріли позицій наших військ в районах населених пунктів Високопілля, Трудолюбівка і Мар’янське Херсонської області.

https://www.youtube.com/watch?v=2I6WVppq5rA

https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua

     Переконливою мовою зброї наші Захисники та Захисниці героїчно викорінюють рашистське зло, яке прийшло на нашу землю. Всіх ворогів України чекає справедлива кара. Слава Збройним Силам України! ПЕРЕМОГА за нами!

Сподобалась ця стаття?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11