Керівництво комбінату запроваджує ініціативу фінансової допомоги Збройним Силам України і пропонує працівникам долучитись до її реалізації.
Відсьогодні кожен з нас, звісно, за бажанням, може перерахувати свою одноденну заробітну плату на потреби ЗСУ. Для цього Вам треба звернутись до свого начальника та написати відповідну заяву.
У кого виникло таке бажання – дійте! Ми – “тиловий батальйон” нашої армії, який забезпечує її матеріально-технічне оснащення! Кожна гривня від українця – це безцінний внесок у нашу спільну, таку довгоочікувану, ПЕРЕМОГУ!
Єднаймося разом – і все буде Україна! ![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)