19-го грудня, в День Миколая Чудотворця, площа ім. І.Сірка у Покрові перетворилась на справжню казку.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/12-1024x683.jpg)
Того вечора в центрі міста зібралися родини покровчан з дітьми, аби разом весело провести час та зустрітися зі Святим Миколаєм. Казкові персонажі привітно вітали гостей та заохочували малечу до рухливих ігор. Зворушливі та радісні пісні у виконанні талановитих співаків зігрівали серця присутніх.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/16-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/9-1-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/6-1-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/22-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/15-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/37-1024x684.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/17-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/21-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/36-1024x684.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/11-1024x683.jpg)
Кульмінацією свята стало відкриття ялинки. Всі разом за допомогою Святого Миколая запалили вогники на новорічній красуні, а потім взяли участь у святковій дискотеці.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/18-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/14-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/23-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/20-1024x683.jpg)
Разом з тим, дітлахи мали змогу завітати до резиденції чарівника Миколая, яка працювала впродовж двох днів. Навколо неї вишикувалося багато охочих потрапити на зустріч з казковим героєм. Вони розповідали йому вірші, приносили малюнки, фотографувалися на згадку та отримували солодкі подарунки.
Докладніше про перше загальноміське зимове свято читайте в №45 “ЗМ”.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/6-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/1-1-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/2-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/3-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/4-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/7-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/8-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/9-1024x683.jpg)