Саме такі слова вимовив виконуючий обовʼязки механіка в карʼєрі колони КДТ Євген КУШНАРЕНКО. Коли на східних кордонах нашої країни розвʼязувався військовий конфлікт, взимку 2014 року, Євген перебував на заробітках у Сибірі.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/DSC_0347-1-1024x683.jpg)
Для молодого хлопця було нестерпно бачити, як ганьблять його Батьківщину, тому він вирішив покинути роботу на чужині, повернутися додому, щоб стати на захист України.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/20151115_100330-1024x576.jpg)
Повернувшись до рідної домівки та отримавши повістку від комісаріату, Євген Кушнаренко, в січні 2015 року, потрапив під четверту хвилю мобілізації. У складі танкової роти 14-ї окремої механізованої бригади бійці потрапили в зону антитерористичної операції, а саме під Артемівськ (зараз Бахмут). Йшли, змінюючи інші бригади на ротацію, через села, що під Волновахою, були біля Докучаєвська, неподалік залізничної станції Оленівка, і так рухалися вздовж лінії фронту на південь до Маріуполя.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/IMG_4059-1024x768.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/IMAG0269-1024x613.jpg)
В зоні АТО Євген Кушнаренко перебував понад рік, мобілізувався у травні 2016-го. З того часу він працює на комбінаті машиністом бульдозера. А нам приємно усвідомлювати, що в колективі Покровського ГЗК є такі віддані країні патріоти, поряд з якими ми можемо відчувати себе у безпеці.
Читайте більше в №35 «ЗМ».
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/20150624_181600-1024x576.jpg)