24-го серпня творчий марафон Незалежності з 17 години продовжився у парку ім. Б. Мозолевського.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/2-9-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/239651283_1259032914542283_3257676778730902721_n-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/237498580_1259033134542261_2624094367035249419_n-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/240686964_1259035304542044_6078882755166574411_n-680x1024.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/240742949_1259035327875375_6320486460790703471_n-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/240673216_1259032171209024_6755253919703394774_n-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/240608612_1259032317875676_4831321741152344319_n-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/3-8-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/239437247_1259032464542328_4692883061683739763_n-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/240433282_1259031737875734_1128730027775331144_n-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/240654019_1259031677875740_2198807491888031847_n-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/240606891_1259032044542370_1150707844821917850_n-1024x683.jpg)
Поки ми спілкувались із народними умільцями зі сцени залунали фанфари і запросили всіх охочих на тематичний концерт, присвячений Україні… Її оспівували, їй присвячували мелодії музичних інструментів, для неї танцювали, на її честь лунали віршовані рядки словами милозвучної мови. Саме так у коханні та вірності рідній Батьківщині освідчувались таланти Покрова: Аристарх Черенков, Мілена Полянська, Анастасія Бойко-Костіна, Марія Халіменко, Марія Колядіна, Андрій Безпавлий; Даніїл Піхтін, Аліна Футорна та Марія Свирида (клуб бально-спортивного танцю «Грація»), зразковий ансамбль сучасного танцю «Вулиця ритмів»; Еріка Токар, Максим Попов та Захар Болдир, Софія Балтян, студія сучасного танцю «Формейшн».
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/237003736_1259035191208722_3839668450702214120_n-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/240624642_1259031814542393_6079385782212500082_n-680x1024.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/238085024_1259034261208815_5598808172866753865_n-680x1024.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/240438775_1259032867875621_7706185092311072486_n-680x1024.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/236722452_1259033697875538_1010274858720851117_n-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/239791253_1259034371208804_9095705970327615386_n-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/240783382_1259032114542363_8372846358750029018_n-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/240782825_1259034114542163_3984049709033999588_n-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/240431431_1259032514542323_7495796491088672507_n-1024x683.jpg)
Всі вони у неперевершеному концерті об’єднали незалежні серця покровчан, запалили в них вогник віри і надії в рідне місто та країну. У черговий раз переконали нас в тому, що Україна – найбагатша держава у світі, бо в ній живуть творчо обдаровані та духовно збагачені люди.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/240646554_1259031574542417_4015368329691209051_n-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/1-10-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/240724116_1259033284542246_4177130811816378772_n-1024x683.jpg)