Дорогі колеги, покровчани! Щиро вітаємо Вас зі світлим Христовим Воскресінням!

     У пасхальні весняні дні квітне вся земля! Велич і краса природи навколо нас є проявом дивовижного Божого дару, коли життя починає вирувати безліччю яскравих забарвлень. Сама природа вказує нам, що після холодної зими настає тепло, ніч змінює день, темряву розсіює світло. Так і в житті ніколи не можна втрачати віру і надію на краще.

     Великдень – особливий час для вірян, коли духовне очищення дає ясність думкам, наповнює життєдайною енергією, спонукає вдосконалюватися і втілювати у життя добрі задуми. Цей світлий день ми святкуємо у родинному колі. Тут за традицією збираються найрідніші, відчувається взаємна підтримка та любов.

     Тож, нехай у День Христового Воскресіння Божа ласка оберігає Ваші домівки, Покров і всю Україну, покровительствує благим починанням, огортає всіх щастям, душевним теплом, безмежною любов’ю та радістю!

     Всім вам зичимо сонячних днів, непохитного здоров’я, миру, спокою, взаєморозуміння, сімейного затишку, достатку, а на свято – великого пасхального кошика, наповненого смаколиками!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Сергій ШУВАЄВ,

Голова правління АТ «ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК»,

депутати партії «За майбутнє»

Сподобалась ця стаття?

Поделиться в facebook
Share on Facebook
Поделиться в twitter
Share on Twitter
Поделиться в linkedin
Share on Linkdin
Поделиться в pinterest
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11