![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/02/12-1024x683.jpg)
16-го лютого в приміщенні Культурно-розважального центру відбудеться перший прийом громадян депутатами Покровської міськради від партії «За майбутнє».
Якщо у Вас є питання, відповіді на які можна знайти при підтримці депутатів, приходьте для спільного діалогу і подальшого вирішення проблем.
В цьому Вам допомагатимуть такі місцеві обранці: Сергій Шуваєв, Дмитро Міщенко, Людмила Сорокіна, Роман Меркулов, Тетяна Постельняк, Віталій Малий і Андрій Барабах.
Початок прийому о 15.00.