26-го лютого запрошуємо на здачу крові для наших Захисників

Колектив Покровського ГЗК разом з небайдужими мешканцями міста продовжує тримати донорський фронт. Так ми рятуємо життя українських військових та цивільних, які постраждали внаслідок атак російських окупантів. Поповнюйте і ви лави донорів, під час війни це вкрай важливо!

Найближча поїздка до Нікопольської станції переливання крові транспортом нашого підприємства відбудеться 26-го лютого (середа).

Місце збору – вхід до стадіону «Авангард», час відправлення – 9.30.

Потреба є на всі групи крові, резус-фактор не має значення.

Стати донором може кожна здорова людина, якщо вона:

    • важить понад 50 кг;
    • досягла повноліття;
    • має гарне самопочуття;
    • без протипоказань.

Якщо ви бажаєте здати кров, звертайтесь до Відділу кадрів та навчання комбінату, каб. 104. Або телефонуйте за такими номерами: (05667) 5 32 53, (096) 98 88 127 (вайбер).

Зверніть увагу! Без попереднього запису бажаючі здати кров до посадки в автобус не допускаються.

З собою потрібно взяти:

    • паспорт;
    • ІПН – номер картки платника податків;
    • бахіли чи змінне взуття;
    • питну воду.

Допоки українські Захисники бʼються за нас на полі бою, маємо бути для них надійним тилом. Ставайте бійцями донорського фронту, рятуючи людські життя. Давайте разом наближати Перемогу!

#ПГЗК_ДОНОР

Сподобалась ця стаття?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11