Протягом усього дня, 10 лютого, російські війська обстрілювали населені пункти Нікопольщини. Били з артилерії, цілили дронами-камікадзе та скидали боєприпаси з БпЛА. Загалом ворог здійснив понад 30 атак – по райцентру, Марганецькій, Мирівській та Покровській громадах. Ввечері внаслідок артилерійського обстрілу в Нікополі постраждали дві жінки – 18 та 44 років. Вони у лікарні в стані середньої тяжкості. Про це повідомив очільник Дніпро ОВА Сергій Лисак.




За словами посадовця, через російські обстріли у Нікопольському районі пошкоджені інфраструктура, промислове підприємство, приватні будинки, господарські споруди, авто та газогін.
Крім того, вчора вдень під ударом ворога була і Синельниківщина.
– На Великомихайлівську громаду російська армія спрямувала, ймовірно, КАБ. На Межівську – безпілотник. Понівечені 6 приватних осель та лінія електропередач, – констатував керівник ОВА.
Тим часом в області працювала ППО. Минулої доби вартові неба з ПвК «Схід» збили ворожу ракету та два безпілотники, зокрема й дрон-розвідник.

Вечір та ніч також видалися важкими для Нікопольщини. Армія рф била по району з РСЗВ «Град», артилерії та дронами-камікадзе.
Окрім двох жінок, які постраждали у Нікополі, є потерпілі і у Марганці – 67-річний чоловік та 78-річна жінка. Вони оговтуватимуться вдома.
Гучно було і у Мирівській та Червоногригорівській громадах.
– Загалом пошкоджені 35 приватних будинків та 11 господарських споруд. Побиті вікна і балкони у 4 багатоповерхівках. В одній з квартир сталася пожежа.Понівечені інфраструктура, автомийка, 6 машин, лінії електропередач й газогін, – розповів Сергій Лисак.




Від російських атак потерпав і Павлоград. Там пошкоджені 3 приватні оселі, гараж та авто.
Однак на цьому агресор не заспокоївся і вже зранку вдарив по Мирівській громаді. Наслідки уточнюються.
Попри терор російських окупантів, тримаймось разом, допомагаймо українському війську та один одному. Віримо, що мирне майбутнє обовʼязково настане.
