Українські олімпійці ввійшли в топ-20 спортивних країн світу

У Парижі триває Олімпіада-2024. На змаганнях Україну представляють 140 спортсменів у 23 видах спорту. Станом на 6 серпня українці вибороли 7 нагород. Про це повідомляють на інформаційному сайті «Чемпіон».

Так бронзову медаль в особистому турнірі шаблісток завоювала фехтувальниця Ольга Харлан. Срібна нагорода у Сергія Куліша, котрий змагався у стрільбі з гвинтівки з трьох положень. Першу золоту медаль Україна виборола завдяки команді фехтувальниць на шаблі, у складі Ольги Харлан, Олени Кравацької, Аліни Комащук та Юлії Бакастової. Ще одне золото завоювала українська легкоатлетка, стрибунка у висоту Ярослава Магучіх. Бронзова нагорода у цьому ж виді спорту – в Ірини Геращенко. Третє призове місце на Олімпіаді-2024 посів метальник молота Михайло Кохан. Срібним призером став гімнаст на паралельних брусах Ілля Ковтун.

Таким чином, у загальному медальному заліку Україна посідає 18 сходинку, ввійшовши до 20 найспортивніших країн світу! Вітаємо наших спортсменів та бажаємо їм подальших успіхів!