Ввечері, 10 червня, під прицілом російських окупантів був Нікополь і Марганецька громада. Агресор атакував населені пункти дронами-камікадзе та артилерією. Про це повідомив очільник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
За його словами, зранку, 11 червня, загарбники знову обстріляли райцентр.
– Там пошкоджені інфраструктурний об’єкт, 3 приватні будинки й господарська споруда. Загиблих і постраждалих немає, – доповів посадовець.
Керівник обласної ради Микола Лукашук додав, що впродовж дня, 10 червня, обстановка в нашому регіоні була напруженою.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/447897740_8034183329945802_850913150358640487_n.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/448177908_8034184896612312_5331849372404464170_n-1024x768.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/448123780_8034184809945654_1451367940240250419_n.jpg)
Росіяни вдарили по Нікопольщині 17 разів! Для цього застосували 13 дронів-камікадзе та відкривали вогонь артилерії. Від ворожих обстрілів постраждав сам Нікополь, а також Марганецька й Мирівська громади.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/447811720_8034183119945823_5850409551375174091_n.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/448176747_8034184759945659_4394613570625997494_n-1024x768.jpg)
– У райцентрі від атаки ворожого безпілотника постраждав 45-річний чоловік. Поранення не важкі, лікуватиметься вдома. Пошкоджена багатоповерхівка, адмінбудівля, комунальне підприємство, 6 приватних осель, 2 господарські споруди, інфраструктурний обʼєкт, автівки, мікроавтобус та лінія електропередачі. В інших громадах області день минув спокійно, – розповів Микола Васильович.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/448207487_8034184859945649_9064574453607845887_n-1024x692.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/448124760_8034184989945636_6669536133469719462_n-1024x768.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/448164268_8034184669945668_6808693921043045461_n-1024x768.jpg)
Очільник Нікопольської районної військової адміністрації Євген Євтушенко, уточнив, що під час ранкової атаки на Нікополь, у вівторок, 11 червня, загарбники направили 6 фпв-камікадзе в різні райони міста. Головне, що люди не постраждали.
– Протягом дня дослухайтесь до попереджень про небезпеку, – закликав начальник РВА.
Попри російський терор, тримаємось разом. Не втомлюємось дякувати ЗСУ та підтримувати наших Захисників.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/1670316210331.jpg)