Школярі пішли на літні канікули, протягом яких діти можуть набратися сил та оздоровитися. Зокрема, на Дніпропетровщині створені всі умови для комфортного відпочинку дітей пільгових категорій, з багатодітних та малозабезпечених родин, дітей, які позбавлені батьківського піклування. Вони разом з синами та доньками оборонців та переселенців отримають змогу відпочити у Львівській, Закарпатській та Київській областях. Про це повідомив очільник Дніпро ОВА Сергій Лисак.
Літній відпочинок зазначених категорій не обмежиться Україною. Протягом червня 30 дітей отримають море позитивних емоцій, відправившись до Литви.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/p4qua1fzi10ajasx.jpg)
Як акцентував посадовець, в цілому літня оздоровча кампанія охопить майже 12 тисяч дітей з Дніпропетровщини. Фінансування відпочинку та оздоровлення здійснюється за рахунок державного, обласного, місцевого бюджетів, а також за допомоги благодійних фондів.
Окрім того, учні початкових класів отримають можливість відвідувати пришкільні табори. Всього їх в регіоні – майже півтори сотні. Вони облаштовані у навчальних закладах, в яких є укриття.
– Вихованці пришкільних таборів зможуть взяти участь в гуртках, міні-екскурсіях, руханках, веселих квестах та іграх. А ще вивчати англійську мову та отримати патріотичне виховання, – додав Сергій Лисак.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/aqh9suvrikxdbuwa.jpg)
Таким чином, завдяки створеним умовам на літніх канікулах діти отримають нові враження, насолодяться чудовим відпочинком та наберуться сил перед новим навчальним роком.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/udhkhp7lqemwboy1.jpg)