Боксер з Покрова Нікіта Захарченко став Чемпіоном Європи

З 2 по 15 квітня 2024 року в хорватському місті Пореч проходив Чемпіонат Європи з боксу серед молоді. За його першість змагалися 330 спортсменів із 33 країн. Збірна України посіла перше загальнокомандне місце, завоювавши найбільше медалей 22, серед яких 8 – золотих. Серед боксерів, які принесли перемогу українській команді – покровчанин Нікіта Захарченко. Про це повідомляє прес-служба міського голови.

Нікіта виступав у ваговій категорії 75 кілограмів. У фінальній битві наш здібний боксер переміг суперника з Угорщини та став чемпіоном Європи, з чим ми його щиро вітаємо!

Раніше Нікіта Захарченко загартовував свою майстерність у клубі «Аякс» на базі ДЮСШ ім. Д. Дідіка, його перший наставник – Заслужений тренер України Ігор Мациборко.

Пишаємося яскравим тріумфом Нікіти Захарченка! Бажаємо не зупинятись на досягнутому і продовжувати захищати спортивну честь Покрова та України на міжнародній арені!