З 4 по 7 квітня У Вінниці проходив Чемпіонат України з таїландського боксу муей тай. За першість з цього виду спорту змагалися 320 учасників з 15 областей України. Збірну Дніпропетровщини представляли й спортсмени з Покрова. Вихованці Заслуженого тренера України Ігоря Мациборка здобули титули Чемпіонів України, а також кубок за кращий бій. Про це повідомляє прес-служба міського голови.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/436753809_122139481994101106_6976905349825616212_n.jpg)
Чемпіонат відбувся за підтримки Головного управління розвідки Міністерства оборони України.
Наші спортсмени дали гідний бій суперникам, продемонструвавши надзвичайну майстерність та вольовий характер. У поєдинках, від яких перехоплює подих, вони досягли переможних результатів.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/434474322_2339022169625541_6649533176261336837_n.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/433999748_2339020926292332_7240564428620474979_n.jpg)
Чемпіонами України з таїландського боксу серед дорослих стали Олександр Суховільський (вагова категорія 63,5 кг) та Дмитро Шелесько (57 кг). Крім того, Дмитру дістався кубок за кращий бій турніру, в якому хлопець переміг досвідчених боксерів.
Тепер наші переможці представлятимуть українську збірну на світовому чемпіонаті у Греції. А перед тим на них чекають тренувальні збори в Таїланді.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/434420747_2339018686292556_5020715108369869774_n.jpg)
Серед юніорів та юнаків, у віковій групі 14-15 років, «золото» Чемпіонату вибороли покровчани Владислав Куліш, Анатолій Марінеско, «срібло» – у Станіслава Яценка.
Серед учасників 12-13 років перемогу здобув Богдан Нанкевич.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/434469839_2339018742959217_7648007284220647276_n.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/434071481_2339018776292547_1979742307397246191_n.jpg)
Щиро вітаємо талановитих спортсменів, їх наставника! Пишаємося нашими Чемпіонами! Ви є втіленням справжньої сили українського духу та жаги до перемоги. Тож бажаємо вам подальших успіхів і надалі гідно представляти Покров та Україну на світовій арені!