Російські терористи не припиняють знущатись над жителями Нікопольского району. Ввечері та вночі важка ворожа артилерія та дрон-камікадзе 4 рази поцілили по нашим громадам. Під вогонь російських окупантів потрапили Покровська сільська, Марганецька громади і сам Нікополь. Про це повідомив очільник Дніпро ОВА Сергій Лисак.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/434423370_381245741551462_3969341102192298096_n.jpg)
За інформацією керівника, через обстріл осколкових поранень зазнали 65-річний чоловік та 53-річна жінка. Їх госпіталізували в стані середньої тяжкості.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/434075905_381245918218111_8901953250452563022_n-1024x689.jpg)
Крім цього, пошкоджений готель, 4 приватні будинки. Зруйнована господарська споруда, ще дві – понівечені. Побите авто. Зачепило й лінію електропередач.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/434229045_381245904884779_6057998944125693266_n.jpg)
Незважаючи на важку ситуацію і щоденний терор Нікопольщини з боку російських військ, все одно треба триматись. Не маємо права здаватись. Ворог не зламає українську волю і не відбере у нас Перемогу. Тож, дякуємо ЗСУ за новий день і продовжуємо йти до омріяної мети.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/937.jpg)