Сьогодні, 21-го лютого, відбулася чергова 50 сесія Покровської міської ради 8 скликання. До початку розгляду питань порядку денного всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять наших полеглих Захисників, всіх українських Героїв та цивільних громадян, котрі загинули внаслідок війни росії проти України.
За інформацією прес-служби міського голови, депутати одноголосно підтримали присвоєння звання «Почесний громадянин міста Покров» (посмертно) Захиснику з Покрова Олександру Бондаренку. Відзнаку та медаль «За заслуги перед містом» рідним загиблого Захисника вручив міський голова Олександр Шаповал.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/P2460712.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/P2460692.jpg)
Почесним громадянам міста Дмитру Селіну та Сергію Куліковському присвоєно ордени «За мужність» III ступеня (посмертно). Державні нагороди рідним полеглих воїнів передав начальник III відділу у м.Покров Нікопольського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Олександр Лєвін.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/P2460707.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/P2460687.jpg)
Вічна пам’ять і слава нашим Героям, котрі, захищаючи Батьківщину, поклали своє життя у боротьбі з російськими окупантами. Доземний уклін і співчуття родинам воїнів!
Фото прес-служби міського голови