Святково-танцювальний захід для команди з Покрова розпочався визначною подією. Вихованці нашого клубу отримали заслужені спортивні розряди, а саме – Данило Піхтін (І юнацький розряд), Марина Троян, Софія Гезун (ІІ юнацький розряд), Марта Пруднікова (ІІІ юнацький розряд).
Вітаємо танцюристів «Грації» із присвоєнням звань, які точно у подальшому мають стати стимулом до здобуття найвищих вершин.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-18_06-49-36-1024x577.jpg)
Турнір у Запоріжжі проходив під егідою Ради української танцювальної асоціації (РУТА). Першими на паркет в рамках змагань вийшла пара Лев Шевченко—Софія Сивокінь. Танцюристи блискуче кружили у ніжному вальсі та запалювали в ча-чі, за що заслужено взяли дві золоті медалі.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/428698963_1513513622829226_128451226453697800_n-682x1024.jpg)
Пара Сніжана Метельська-Влад Семенко гідно змагались з сильними суперниками на паркеті, за що отримали винагороду у вигляді бронзи – ІІІ місце.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-17_22-29-04-576x1024.jpg)
Дівчата Поліна Наумчик, Катерина Грановська, які виступали соло, стали фіналістками у своїх категоріях.
У турнірі також взяли участь Марта Пруднікова, Анастасія Дашковська і Софія Гезун, які танцювали в сольній програмі.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/428298177_1513513369495918_3815908041341339545_n-768x1024.jpg)
Але це ще не все… В рамках зимової першості у Запоріжжі проходив Чемпіонат області. У цих змаганнях команду Дніпропетровської області представляли дві пари з Покрова – Данило Піхтін-Марина Троян, Сніжана Метельська-Владислав Семенко.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-17_22-37-35-1024x768.jpg)
Після грандіозного святкового відкриття, де кожна команда презентувала себе на чолі з тренерами, на паркет по черзі виходили учасники 4 команд, змагаючись за перемогу. В результаті її здобув танцювальний колектив із Запоріжжя, але Дніпропетровська область з мінімальним відривом посіла другу сходинку спортивного п’єдесталу.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-17_20-04-22-1024x768.jpg)
Неймовірні емоції, радість та овації вирували на паркеті під час церемонії нагородження. Вітаємо наших танцюристів і бажаємо тільки підіймати свою планку, рухатись вперед і підкорювати світові паркети.
Тренери Наталія та Антон Пащуки пишаються досягненнями своїх вихованців, та переконані, що перед ними ще багато нових вершин і здобутків. Так тримати!
P.S.: Якщо ти бажаєшь мати такі ж результати, приходь на тренування до клубу бально-спортивного танцю «Грація».
Деталі за номером: (098) 21 35 253 — Наталія Пащук.