Покровчанка Єлизавета Литвиненко стала бронзовою призеркою міжнародного турніру

З 16 по 18 лютого 2024 року в Баку проходили змагання міжнародного турніру з дзюдо світової серії Grand Slam. В них взяли участь більше 400 спортсменів з 63 країн світу. Українські дзюдоїсти завоювали одну срібну та дві бронзові медалі. Серед «бронзових» призерів була і наша спортсменка з Покрова – дзюдоїстка Єлизавета Литвиненко. Про це повідомили у Міністерстві молоді та спорту України.

Єлизавета Литвиненко боролась у ваговій категорії 78 кг та на шляху до «бронзи» провела 4 сутички, в 3 із них виграла іппонами. Таким чином, покровчанка не лише завоювала свою першу міжнародну медаль в новому сезоні та першу в кар’єрі з престижних турнірів Grand Slam, але й поповнила скарбничку національно збурної.

Наступним стартом у вітчизняних дзюдоїстів буде польський етап Кубка Європи, який 24-25 лютого прийматиме Варшава.

Третій етап серії Grand Slam відбудеться 1-3 березня у Ташкенті (Узбекистан).

Ми щиро вітаємо нашу талановиту зірочку та бажаємо їй тільки перемог на спортивному небосхилі!