На жаль, хвороба не запитує про час, а зазвичай приходить зненацька. Серйозні випробування зі здоров’ям і в мирний час були не по кишені пересічному українцеві, не говорячи вже про воєнний період. Але як би не було важко, все одно боротись потрібно, що і робить наш колега разом зі своєю родиною.
50-літній Олексій Жидков вже три десятки років працює на Покровському гірничо-збагачувальному комбінаті. На даний момент – слюсарем з ремонту автомобілів в автотранспортному цеху. Його цінують, як фахівця, і поважають, як гідну людину, котра завжди подасть руку допомоги тим, хто її потребує. Зараз підтримка потрібна самому Олексію Олександровичу.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/Висновок.jpg)
Тривалий біль у нозі вже декілька місяців супроводжує чоловіка. Він довго терпів, а коли це вже стало нестерпно – звернувся за медичною допомогою. Після низки досліджень Олексію Жидкову встановили такий діагноз: “Асептичний некроз голівки стегнової кістки з ознаками імпресійного перелому та ділянкою кістозної трансформації, остеоартроз ІІІ ступеню правого кульшового суглобу”. Лікарі наполягають на негайному ендопротезуванні (заміні суглобу), аби зберегти повноцінну рухому функцію ноги Олексія.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/лікар1-749x1024.jpg)
Наразі родина Жидкових робить все можливе, аби якнайшвидше зібрати потрібні кошти – понад 150 тисяч гривень. Та для них ця сума занадто велика, тому і звертаються по допомогу до всіх небайдужих людей.
Колеги, друзі, знайомі, давайте разом допоможемо Олексію Жидкову стати на ноги і повернутись до нормального життя. Кожна ваша гривня зараз важлива.
КАРТИ ДЛЯ ДОПОМОГИ:
- 4211 1307 0057 3902 (Банк Кредит Дніпро)
Жидков Олексій Олександрович
- 4731 2191 2455 2294 (Приват Банк)
Жидкова Ганна Олександрівна (мама)