Наш регіон вкотре підтримав бійців підрозділів Національної гвардії та поліції, які стоять на захисті рідної України, перебуваючи в зоні активних бойових дій. Так до їхніх підрозділів було передано понад 1 тис 500 високоякісних турнікетів. Про це розповів очільник Дніпро ОВА Сергій Лисак.
Такі розхідні матеріали, як турнікети – надзвичайно потрібна на війні річ. Адже вони стають незамінні у випадку серйозного поранення з інтенсивною кровотечею. Саме вчасно накладений турнікет мінімізує ризик ампутації пораненої кінцівки. Конструкція дозволяє застосовувати такі засоби в найекстремальніших умовах.
– Краще б не знадобилися. Втім, в умовах великої війни сподіватися виключно на щасливий випадок не доводиться. А тому закрили запит від захисників і захисниць, – відзначив Сергій Петрович.
Посадовець також подякував партнерам, котрі надали турнікети, додавши, що це власна розробка, яка створена задля того, щоб зберегти життя наших воїнів.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/420078711_336381186037918_6715976439055104230_n-1024x682.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/420087069_336381126037924_815013641712002976_n-1024x630.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/420085860_336381076037929_4466798595952699170_n-1024x682.jpg)