Минулими вихідними на Нікопольщині стартував чемпіонат Незламності серед дитячих команд нашого регіону. Активну участь в ньому взяли й покровчани – вихованці ДЮСШ ім.Д.Дідика. Про це на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук повідомив виконувач обов’язків голови Нікопольської районної ради та ФК «Нікополь» Дмитро Бичков.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/6-3.jpg)
Як наголосив посадовець, після майже 2-річної паузи, пов’язаної з війною, 9 команд регіону та 138 футболістів повернулися до участі в змаганнях, які відбуваються в рамках чемпіонату Дніпропетровської області.
Участь у змаганнях взяли наступні команди: ФК «Нікополь», ФК «Нікополь – 2», ФК «Покров», ФК «Покров – 2», ФК «Томаківка», «Колосок» (Першотравневська ОТГ), ДЮСШ Червоногригорівської ОТГ, ФК «Солоне» та ФК «Лідер» (Солоне).
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/2-13-1024x684.jpg)
Чемпіонат Незламності по футболу серед дитячих команд проходить на полях смт Солоне. Футболісти вже встигли провести перші ігри. Приємно, що серед переможців – покровчани. Так спортсмени з ФК «Покров» обійшли команду «Колосок» з Першотравневого з рахунком 4:0.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/8-3.jpg)
Організатори чемпіонату Незламності висловлюють вдячність за підтримку ФК «Кривбас», благодійним організаціям Hilfswerk International, UPUPUkraine. Завдяки такій потрібній допомозі кожна дитина отримала гарну кофтинку з написом «Граємо за Україну» та набір вітамінів для підтримки здоров’я.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/3-8-1024x707.jpg)
Також слова подяки адресовані тренерам, в тому числі й наставнику покровських футболістів Олександру Дюльдіну, котрий, незважаючи на складні часи, продовжує вкладати свою душу у виховання підростаючого покоління.
– Всім дякуємо і до нових зустрічей! Вони вже скоро! Граємо за Україну, дякуємо ЗСУ за захист нашої країни і за можливість дітям мріяти! – підсумував початок чемпіонату Незламності Дмитро Бичков.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/4-7.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/7-2.jpg)