В наступному році в нашому регіоні завдяки спільним зусиллям корпусу Дніпропетровської обласної ради та голови ОВА Сергія Лисака побудують реабілітаційні центри. Це дозволить зробити реабілітацію військових та цивільних мешканців області не тільки доступною, але й ефективною. Про це на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук повідомив голова облради Микола Лукашук.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/411210331_7283275171703292_2547252173602758841_n-1024x683.jpg)
Як акцентував Микола Васильович, цьогоріч відкрив свої двері для відвідувачів сучасний центр реабілітації в Кам’янському. До кінця 2023-го подібний заклад запрацює й у Павлограді. Його фінансування частково забезпечив міський бюджет.
А вже наступного року планується завершити будівництво ще 4 закладів: трьох у Дніпрі та одного у Кривому Розі.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/411228324_7283275061703303_7621187725525274362_n-1024x683.jpg)
У 2023 році на реалізацію соціально важливих проєктів з обласного бюджету було виділено понад 235 млн грн. Кошти на продовження будівництва наступного року закладено в бюджет регіону. За це депутати проголосували на сесії облради на початку грудня.
Микола Лукашук подякував депутатам та ОВА за підтримку та реалізацію таких важливих ініціатив, міським головам за участь у співфінансуванні та оперативному створенні мережі високоефективних реабілітаційних закладів в області.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/411231333_7283275185036624_1467651384388571650_n-683x1024.jpg)
– Ми продовжуємо працювати єдиною командою заради якнайшвидшої Перемоги та розвитку кожної ключової сфери нашого регіону, – наголосив посадовець.