Терор козацького краю триває. Очільник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак надав інформацію про те, що від вечора агресор тричі обстрілював Нікополь. Бив з важкої артилерії. Пошкоджені 4 приватні будинки і стільки ж господарських споруд. Побитий газогін. Загиблих та постраждалих немає.
Оборонці з ПвК «Схід» знищили над регіоном 4 безпілотники. Шахеди збили в Кам’янському, Дніпровському та Павлоградському районах.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/2-5-1024x649.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/3-4-1024x725.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/4-4-1024x719.jpg)
Керівник обласної ради Микола Лукашук додав, що вчора безпекова ситуація в регіоні вкотре була напружена:
– Знову окупанти тероризують Нікопольщину. Протягом дня атакували сам Нікополь та Марганецьку громаду. Били з артилерії, застосували безпілотники та дрони-камікадзе. Внаслідок атак у Нікополі пошкоджена багатоповерхівка, санаторій, адміністративний заклад та мікроавтобус. На щастя, обійшлося без постраждалих.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/5-1-1024x614.jpg)
Голова Нікопольської районної державної адміністрації Євген Євтушенко повідомив, що ніч в громадах району минула без надзвичайних ситуацій. Але вже близько 8 години ранку окупанти знову розпочали обстріл Нікополя.
– Вдень дослухайтесь до попереджень про небезпеку, – закликав посадовець мешканців прибережних територій.
Дякуємо ЗСУ за новий ранок та збережені життя! Віримо тільки у Перемогу!