Піротехніки нашого регіону отримали дві потужні машини механізованого розмінування. Про це повідомили на офіційній сторінці Головногоуправління ДСНС України у Дніпропетровській області в соцмережі Фейсбук.
– Сучасні дистанційні комплекси прибули від Корейського міжнародного кооперативного агентства. Вони призначені для знешкодження протитанкових та протипіхотних мін, а також інших боєприпасів. Такі машини дозволять, в першу чергу, зберегти життя нашим саперам, та допоможуть ефективніше, безпечніше та швидше очищувати нашу землю від вибухонебезпечних предметів. Дякуємо партнерам за підтримку,– акцентували у ДСНС.
Дякуємо нашим міжнародним партнерам за такий без перебільшення корисний подарунок! Завдяки такій підтримці наші сапери зможуть ще ефективніше виконувати їхні завдання!
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/4-2-1024x768.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/3-2-1024x768.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/2-3-1024x768.jpg)