Хвороба не запитує про вчасність, а завжди застає зненацька. Так сталося і з нашим колегою, який понад 30 років пропрацював на комбінаті. Мова йде про машиніста крану КДТ Автотранспортного цеху – 66-літнього Миколу БУЛЕНКА.
У вересні в Миколи Федоровича стався інсульт, який спричинив серйозні ускладнення. Зараз наш колега знаходиться в Дніпропетровській обласній клінічній лікарні ім. Мечникова. Він потребує термінового каротидного стентування сонних артерій. Для розуміння це — процедура, яка відкриває закорковані артерії для відновлення кровотоку до мозгу. Її вартість сягає 120 тисяч гривень. Такої суми родина Миколи Буленка не може зібрати без нашої допомоги.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/405092883_1007823437184997_6366703715736483114_n-723x1024.jpg)
Донька Миколи Федоровича Євгенія Тиква звертається до всіх небайдужих людей – рідних, знайомих, колег за розумінням та підтримкою. А ми адресуємо прохання до вас, наші дорогі читачі: давайте разом простягнемо руку допомоги людині, яка все своє життя працювала на благо нашого підприємства.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/1650295069_00000025255000000-880x528-1.jpeg)
Переказати кошти для допомоги Миколі Федоровичу Буленку можна на карту його дружини Буленок Антоніни Михайлівни: 5457 0825 0876 1488 (ПриватБанк).