«Героїчні професії. Залізні люди»: нова марка від Укрпошти

     Сьогодні, 1-го листопада, Укрпошта випустила марку «Героїчні професії. Залізні люди». Вона присвячена працівникам Укрзалізниці.

      Про це повідомив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський:

      Ну що, поїхали! Зазвичай саме так ми запускаємо наші марки. Але сьогодні той випадок, коли це дуже доречно, бо сьогодні ми запускаємо марку в серії «Героїчні професії», присвячену нашим інфраструктурним побратимам – працівникам Укрзалізниці.

      За його словами, нашим залізничникам варто віддати належне. Адже вони з перших днів війни під обстрілами евакуювали мільйони українців та доставляли величезну кількість тонн вантажів, зокрема призначених для оборони вільної України.

     В набір входить: Поштовий блок «Героїчні професії. Залізні люди», картка «Херсон-Львів. Залізних не спинити!»

     Художник Віктор Грудаков. Кількість марок в блоці 2.

     На сайті Укрпошти вказано, що новий поштовий блок вийшов у серії «Героїчні професії», яка присвячена людям різних спеціальностей, що своєю працею наближають Перемогу України:

     – Філателістичною новинкою віддаємо належне залізничникам, які стали символом непохитності та стійкості, адже попри широкомасштабне вторгнення їм вдається: евакуйовувати людей із зони бойових дій, налагоджувати безперебійний вантажний і пасажирський рух, своєчасно надавати пожежну та ремонтну допомогу при ліквідації наслідків ракетних ударів, відновлювати сполучення до деокупованих міст.

     Як один з прикладів героїзму та мужності в Укрпошті відзначають дії залізничників під час обстрілу Херсона 3 травня 2023 року:

      – Тоді, під час повітряної тривоги та хаосу вони злагоджено та професійно відчепили охоплений полум’ям вагон, надали медичну допомогу провіднику й швидко посадили пасажирів до вцілілих вагонів. Потяг № 109 Херсон-Львів вирушив зі станції Херсон із затримкою всього в 14 хв. А 4 травня о 10:18, хвилина у хвилину за графіком, він прибув до Львова.

     Дійсно, наші залізничники, як і вся українська нація, справжні Герої! Вони своїм прикладом доводять, що ніщо не спинить наш «залізний» народ у боротьбі за свободу і незалежність!

Сподобалась ця стаття?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11