Ворог не полишає в спокої мирні громади Нікопольського району. Очільник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак надав інформацію про те, що ввечері ворог цілив з важкої артилерії по Марганецькій громаді, що на Нікопольщині. І тричі вночі – по самому районному центру. Внаслідок обстрілів зайнялися літня кухня та господарська споруда. Вогонь оперативно ліквідували. Пошкоджені й 8 приватних будинків. Побиті 4 сонячні панелі та авто. Понівечені лінії електропередач.
Рятувальники продовжують обстежувати територію міста. На щастя, минулося без загиблих і постраждалих.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/1-47-1024x740.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/2-36-1024x768.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/3-25-1024x650.jpg)
Керівник обласної ради Микола Лукашук додав, що вчора безпекова ситуація на Дніпропетровщині була напруженою:
– 6 разів ворог атакував Нікопольщину протягом дня. На районний центр спрямували 7 дронів-камікадзе та обстріляли з артилерії. Під обстріл також потрапили Мирівська і Марганецька громади. Внаслідок атак у Нікополі пошкоджені 18 приватних житлових будинків, багатоповерхівка, 12 господарських споруд, магазин, релігійна установа, 2 автомобілі, 3 газопроводи, сонячні панелі, 3 лінії електропередачі та паркани. Дякувати Богу, люди не постраждали.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/4-17-1024x654.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/5-13.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/6-9-1024x768.jpg)
Зустрічаємо новий ранок з подяки нашим мужнім ЗСУ. Віримо тільки у краще та з оптимізмом крокуємо вперед – до Перемоги!