Минулого тижня наш регіон відправив на фронт 10 автомобілів. Про це на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак.
Як зазначив посадовець, автівки незамінні та постійно потрібні на фронті. Адже навіть найнадійніші через колосальні навантаження та обстріли постійно виходять з ладу і потребують негайного ремонту. Саме через ці обставини обласна влада у тандемі з бізнесом продовжує передавати машини на найгарячіші напрямки. Наразі 10 автівок вже поїхали до наших бійців, і ще 2 – повністю готові до відправки найближчим часом.
– Дякую всім, хто долучається, завжди відгукуючись на запити підрозділів. Адже щоб був успіх в бою, захисники й захисниці мають відчувати надійний тил, – наголосив Сергій Лисак.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/397208925_288975050778532_8973586375669618788_n.jpg)