Німеччина продовжує підтримувати Нікопольський район. Цього разу німецькі благодійники передали корисні речі, а також декілька автівок, що поповнили парк спецтехніки. Про це повідомили в Дніпро ОВА.
Перш за все слід сказати про те, що наприкінці лютого Дніпропетровщина і федеральна земля Північний Рейн-Вестфалія підписали спільну Декларацію, у якій висловили наміри про співпрацю та взаємодію в енергетичній, економічній, науковій, медичній, культурній, соціальній сферах, а також розвиток дружніх відносин.
Протягом цього року німецька сторона неодноразово присилала гуманітарні вантажі. І от днями підтримку в наш регіон надіслали партнери з німецькиї землі Північний Рейн-Вестфалія й товариста «Синьо-жовтий хрест». Про це повідомив начальник обласної військової адміністрації Сергій Лисак.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/1-39.jpg)
Так пожежну автоцистерну, котра допомагатиме рятувальникам ліквідовувати наслідки ворожих обстрілів, надіслав район Еммеріх. Два сміттєвози надійшли від Леверкузена. Район Гайсберг вислав декілька мікроавтобусів. Вони будуть використовуватися в якості соціального транспорту для людей вразливих категорій. Також до вантажу ввійшли теплі речі, фільтри для води та понад три десятки комп’ютерів для дитячих закладів.
– Цінуємо вагому підтримку наших добрих друзів. Допомога зараз вкрай важлива. Особливо для Нікопольщини. Адже цей район з липня минулого року під постійними вогнем агресора, – наголосив Сергій Петрович.
Зважаючи на необхідність постійного контролю рівня радіації в області, міжнародні партнери доправили на Дніпропетровщину майже 100 дозиметрів. Ці пристрої посилять контроль за важливими показниками.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/3-21.jpg)