Під час останньої повітряної тривоги російська ракета влучила у приватний сектор Дніпровського району.
Про це повідомив очільник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак:
– За уточненою інформацією, четверо постраждалих. Це жінки – 56, 65 і 75 років. Та 35-річний чоловік. Троє з них в лікарні в стані середньої тяжкості. Загинула 31-річна жінка. Щирі співчуття рідним…
Внаслідок російського теракту пошкоджені 8 приватних будинків, авто, газогін. Обстеження території триває.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/393698571_281350604874310_7537573094617312852_n-1024x768.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/393620376_281350401540997_7245289280831657141_n-768x1024.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/393362233_281350581540979_8205493163697185889_n-1024x627.jpg)
Керівник Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук закликав громадян реагувати на сигнал повітряної тривоги:
– Російська наволоч. Дике, підле племʼя окупантів знову вгатило по цивільним. Для розуміння. Наприклад, ракета «Іскандер» з тимчасово окупованого Криму летить до нас в середньому 5-6 хвилин. Тому, коли Повітряні сили повідомляють про ракетну небезпеку в нашій області – обовʼязково реагуйте.