В Україні збудували першу у світі споруду для захисту енергооб’єктів від ворожих обстрілів

Компанія «Укренерго» продовжує підготовку до зимового сезону. Фахівці працюють 24/7, щоб захистити енергооб’єкти від можливих атак окупантів. Про це повідомляється в телеграм-каналі компанії.
Майже рік минув з того часу, як країна-терорист розпочала масовані ракетні та дронові атаки, цілями яких стала вітчизняна енергетична інфраструктура. Розуміючи, що росіяни можуть повторити свої дії і цьогоріч, працівники компанії «Укренерго» заздалегідь почали готувати пошкоджену енергосистему до холодів.
– Ми зробили все можливе за доступний для нас час. Магістральні мережі компанії «Укренерго» готові забезпечити зимові підвищені обсяги електроенергії, – акцентується в повідомленні.
Але через те, що терористичні удари тривають, спеціалісти енергокомпанії збудували фізичні споруди, які повинні захистити енергооб’єкти. Варто відзначити, що ці вони — унікальні, їх немає у жодній країні світу.
Окрім цього, вперше у світі українські фахівці розробили схеми резервного живлення та стратегії подолання можливих негативних наслідків ворожих атак.

В «Укренерго» додали, що готові до будь-яких можливих сценаріїв розвитку подій. Ми віримо в наших мужніх енергетиків та Сили протиповітряної оборони. Упевнені, що вони роблять все можливе, аби українці якнайменше постраждали через терористичні атаки російських окупантів в період холодної пори. Дякуємо кожному енергетику та оборонцю, які захищають країну та її мешканців від ворога.

Сподобалась ця стаття?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11