В Україні збудували першу у світі споруду для захисту енергооб’єктів від ворожих обстрілів

Компанія «Укренерго» продовжує підготовку до зимового сезону. Фахівці працюють 24/7, щоб захистити енергооб’єкти від можливих атак окупантів. Про це повідомляється в телеграм-каналі компанії.
Майже рік минув з того часу, як країна-терорист розпочала масовані ракетні та дронові атаки, цілями яких стала вітчизняна енергетична інфраструктура. Розуміючи, що росіяни можуть повторити свої дії і цьогоріч, працівники компанії «Укренерго» заздалегідь почали готувати пошкоджену енергосистему до холодів.
– Ми зробили все можливе за доступний для нас час. Магістральні мережі компанії «Укренерго» готові забезпечити зимові підвищені обсяги електроенергії, – акцентується в повідомленні.
Але через те, що терористичні удари тривають, спеціалісти енергокомпанії збудували фізичні споруди, які повинні захистити енергооб’єкти. Варто відзначити, що ці вони — унікальні, їх немає у жодній країні світу.
Окрім цього, вперше у світі українські фахівці розробили схеми резервного живлення та стратегії подолання можливих негативних наслідків ворожих атак.

В «Укренерго» додали, що готові до будь-яких можливих сценаріїв розвитку подій. Ми віримо в наших мужніх енергетиків та Сили протиповітряної оборони. Упевнені, що вони роблять все можливе, аби українці якнайменше постраждали через терористичні атаки російських окупантів в період холодної пори. Дякуємо кожному енергетику та оборонцю, які захищають країну та її мешканців від ворога.

Сподобалась ця стаття?

Поделиться в facebook
Share on Facebook
Поделиться в twitter
Share on Twitter
Поделиться в linkedin
Share on Linkdin
Поделиться в pinterest
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11